Ar jums atrodo, kad jūsų šuo nerimauja?

Ar jums atrodo, kad jūsų šuo nerimauja?

Nerimas, drebulys, neadekvatus elgesys yra bendri elgesio sutrikimai, kuriuos sukelia stresas. Šie elgesio sutrikimai yra galimi visų veislių ir visų amžių šunims.

Streso Požymiai

Destruktyvus, neadekvatus elgesys

Dažnas staugimas

Netinkamas tuštinimasis

Drebulys

Gyvūnas slepiasi

Nuolatinis neramus vaikštinėjimas

Nuleistos ausys žemyn

Kaip padėti stresuojančiam šuniui?

Jeigu jūsų šuns elgesys staiga pakito, rekomenduojame kreiptis į savo augintinio veterinarą, kuris patars kaip elgtis su stresuojančiu gyvūnu. Tačiau esame paruošę keleta patarimų, kuriuos galite išbandyti namuose, ir taip sumažinti savo augintinio nerimą.

Treniruotės. Kaip ir žmogui, taip ir gyvūnui padeda sumažinti stresą ir išlieti sukauptą energiją. Įvairiausi pratimai stimuliuoja serotinino gamybą, pozityvios energijos kaupimą organizme. Taip pat ilgi žaidimai ir užsiėmimai su šunimi sumažina jo energijos kiekį, o tai padeda išspręsti tokias problemas kaip liūdesys ir susijaudinimas dėl išsiskyrimo su šeimininku.

Išblaškymas. Padeda tuo atveju, jeigu šuo išsigąsta šaudančių fejerverkų, griaustinio arba atsiranda baimė būnant žmonių minioje. Koncentracija padeda šuniui matyti dalykus, kuriuos jis žino ir pažįsta vietoj to, kad koncentruotųsi į dalykus, kurie šunį gąsdina. Tokiu atveju prisiminkite su šuneliu pratimus, kuriuos mokate ir apdovanokite jį skanėstu.

Thundershirt. Nerimą mažinanti liemenė šunims.  Viena iš inovacijų, kaip galite padėti sumažinti nerimą savo augintiniui. Toks aptemptas rūbelis duoda šuniui spaudimą, kuris ramina ir padeda tokiose situacijose, kaip ilgos kelionės, skrydis lėktuvu, didelio triukšmo atveju.

Masažas.  Kas nemėgsta masažų? Gyvūnui, kaip ir žmogui, patinka masažas. Jis atpalaiduoja ir ramina. Vienas iš masažavimo būdų: pirštais masažuoti visą augintinio kūną sukamaisiais judesiais (paišant apskritimus). Tai ne tik nuramina gyvūną, bet ir prikelia ląsteles, kurios suaktyvina kraujotaką visame organizme.

Feromonai šunims.  Šių feromonų mes nejaučiame, tačiau šunims tai padeda. Tai yra feromonai, kuriuos leidžia šuniukų motinos, atsivedusios jauniklių. Žinoma, kad feromonai labai padeda jauniems šuniukams, bet yra tikimybė, jog gali padėti ir suaugusiems šunims. Reiktų turėti omenyje, jog feromonų pagalbos rezultatai gali pasimatyti tik po dviejų savaičių naudojimo.

Muzika. Neįtikėtina, tačiau muzika puikiai padeda šuneliui aprimti išsiskyrimo su šeimininku atveju ar kelionių metu. Žinome, jog šunų klausa yra be galo jautri todėl muzika turėtų būti parenkama labai rami, be papildomų garsų ar muzikos sustiprėjimų. Tai leidžia šuneliui jaustis jaukiai ir nejausti vienatvės jausmo.

Thundershirt. Nerimą mažinanti liemenė.

Kas galėtų padėti?

Pasirūpinkite savo geriausiu draugu aukštos kokybės ingredientais, kuriais galite pasitikėti. Composure kramtukų visos sudėties dalys dirba kartu, siekant nuraminti jūsų augintinį, nepažeidžiant jo asmenybės ar energijos lygio.

 Daugiau

Rekomenduojama naudoti

Fejerverkų ir griaustinio metu

Esant nuovargiui ar esant stresui dėl išsiskyrimo su šeimininku

Kylant lėktuvu

Persikraustant ar keliaujant

Naujos aplinkos pažinimui

Prieš vizitą pas veterinarą ar grožio saloną

Dalyvaujant parodose

Atostogaujant ar organizuojant vakarėlius namuose

 

 

 

 

 

L-teaninas – amino rūgštis – raminanti ir atpalaiduojanti medžiaga, mažina dirglumą.

Tiaminas – vitaminas B1, veikiantis centrinėje nervų sistemoje, siekiant nuraminti gyvūną.

Kraujospūdžiui mažinti kompleksas – baltymų mišinys, bendram organizmo nuraminimui.

Be papildomų žolelių: valerijono, jonažolių ar kitų ingredientų, kurie galėtų sukelti priklausomybę ar mieguistumą.

Kaip veikia Composure kramtukai?

Galima suduoti kasdien arba pagal poreikį, įvertinant susidariusią situaciją.

Saugu suduoti dvigubą ar trigubą kiekį, esant stresinėje situacijoje.

Palaiko visas smegenų funkcijas, kurios padeda nuraminti gyvūną bei jo elgesį, tačiau nepažeidžia energijos lygio, nepakeičia asmenybės bruožų.

Skanūs, lengvai suduodami kramtukai.

Mūsų produktai – tai  yra papildai, kurie nėra farmacinio tipo ir neturi šalutinio poveikio, susijusio su receptiniais vaistais.

Tinka ir katėms.

Puse kramtuko vienai suaugusiai katei

COMPOSURE

*CanCog Technologies Study „Assessment of Anxiolytic Properties of a Novel Compound in Beagle Dogs with a Noise-Induced Model of Fear and Anxiety”

Teiraukitės veterinarijos klinikose.

  Vet Slėnis