GlycoFlex – sąnarių priežiūra

Kaip veikia jūsų gyvūno sąnariai?

Suvokiant, kaip veikia jūsų augintinio sąnariai, galėsite įvertinti veikimą tokio papildo kaip GlycoFlex.

Kremzlė yra pagrindinis jungiamasis audinys, kuris apjuosia kaulo galą aplink kiekvieną sąnarį. Ji veikia kaip pagrindinis kaulų amortizatorius kasdieninėje veikloje. Kremzlė sudaryta iš keturių pagrindinių komponentų: kolageno, glikozaminoglikanų (GAG), chondrocitų (kremzlės ląstelių) ir vandens. Sveika kremzlė nuolat reikalauja tokių medžiagų, kaip gliukozaminas, chondroitino sulfatas, metilsulfonimetanas ir kitų maisto medžiagų. Šios maistinės medžiagos yra transportuojamos į sąnarį per sinovinį skystį. Šis klampus skystis supa sąnarį ir yra atsakingas už jo lankstumą, mobilumą ir minkštumą. Dvi pagrindinės sinovinio skysčio sudedamosios dalys: gliukozanimas ir hialurono rūgštis, randamos liofilizuotose žaliosiose midijose iš Naujosios Zelandijos (Perna Canaliculus), kurios yra viena iš pagrindinių GlycoFlex sudedamųjų dalių.

Senstant mūsų gyvūnams, normalu, kad šios maistinės medžiagos formuojasi lėčiau ir jų neužtenka pilnavertiškam judėjimui. Todėl GlycoFlex ir būtų tinkamas atsakymas į klausimą: kaip galime pagelbėti gyvūno sąnariams?

PERNA CANALICULUS (GLYCOMEGA ™ PREKĖS ŽENKLO ŽALIOSIOS MIDIJOS)

Visuose GlycoFlex produktuose yra Perna canaliculus, žaliosios midijos iš Naujosios Zelandijos. Žaliosios midijos yra liofilizuotos, kad visos naudingos medžiagos būtų įtrauktos, užtikrinančios sveiko jungiamojo audinio palaikymą. Jose yra daug aminorūgščių, polipeptidų, natūralių chelatinių mineralų, riebalų rūgščių, glikozaminoglikanų (GAG), vitaminų, glikoproteinų, baltymų kompleksų, polisacharidų ir nukleorūgščių RNR ir DNR.

Žaliosios midijos turi visas didžiausias ir reikiamas GAG (gliukozaminoglikanų) grandinei dalis, įskaitant chondroitino – 4 ir -6 sulfatus bei hialurono rūgštį, kuri randasi jungiamuosiuose audiniuose tokiuose kaip: sąnarių kremzlės, sausgyslės, raiščiai ir sinovijos skystis.

Glycoflex išskirtinumas. GlycOmega™ prekės ženklo Perna canaliculus (žaliosios midijos) iš Naujosios Zelandijos – naudojamos tik GlycoFlex produktuose, išskirtinai VetriScience®  Labaratorijose. Liofilizuotos žaliosios midijos išlaiko visas naudingas medžiagas, kitaip nei žaliųjų midijų ekstraktas ar žaliųjų midijų milteliai, kuriuose trūksta tokių svarbių medžiagų kaip riebalų rūgštys ar kitų bioktyvių komponentų (riebalų rūgščių neturintys milteliai ir/ar ekstraktai). Pilnas organizmas yra naudojamas tik GlycoFlex® produktuose. Tik GlycoFlex® produktai yra gaminami su GlycOmega ™ Perna.

Visi GlycoFlex® gaminiai gaminami pagal griežtus kokybės kontrolės reikalavimus, įskaitant išsamią žaliavų ir gatavo produkto analizę.

Plačiau apie produktą.

Žaliosios midijos. Naujoji Zelandija

Žaliųjų midijų nauda

Natūralus gliukozaminas. Sveikų kremzlių pagrindas.

Chondroitino sulfatas. Pagrindinė kremzlių sudedamoji dalis.

Hialurono rūgštis. Būtina išlaikyti tinkamą klampumą sinoviniam skysčiui aplink sąnarį.

Būtinosios riebalų rūgštys. Priešuždegiminės, kurios nėra gaminamos organizme.

Aminorūgštys. Žaliosios midijos turi 21 skirtingas amino rūgštis – reikalingas viso kūno audiniams.

Mineralai. Svarbūs kaulams ir kremzlėms.

Nors žaliųjų midijų pilna nauda šunims yra vis dar gana nežinoma, buvo atlikta keletas tyrimų, rodančių jų naudą gydant naminių gyvūnėlių osteortritą. Vienas iš tų tyrimų buvo  paskelbtas: įrodymais pagrįstame ir alternatyvios medicinos žurnale, įvertino šunų, kenčiančių nuo lėtinio skausmo, susijusio su osteortritu įtaką. Šunims, kuriems aštuonias savaites buvo duodami papildai su žaliosiomis midijomis patyrė mažiau skausmo ir judėjimo sunkumų nei tie, kurie vartojo papildus be žaliųjų midijų. Be to, šunims, vartojantiems papildus su žaliosiomis midijomis, reikėjo mažiau karprofeno – nesteroidinio vaisto nuo uždegimo (NVNU) – kovoti su lėtiniais skausmais.

GLYCOFLEX – KLINIŠKAI ĮRODYTAS VEIKIMAS*

GlycoFlex® Plus, išplėstinis bet kurio amžiaus šunims skirtas papildas, kliniškai įrodyta, kad per keturias savaites gali padėti sumažinti kojų sąstingį iki 41%. Jungia gliukozaminą, chondroitiną, Perną, DMG, MSM ir svarbius antioksidantus, kad palaikytų jūsų šunų kasdienius judesius ir komfortą.

 

Atsisiųskite tyrimą.

Išsirinkite tinkamiausią formulę savo augintiniui

 

 

GlycoFlex Classic 600mg

  • Galima pradėti naudoti jau nuo 4 mėnesių.
  • Visų veislių šunims.
  • Glyco-flex® Classic-600 mg kramtomų tablečių sudėtyje yra žaliųjų midijų, kurių sudėtinės dalys gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas.
  • GlycoFlex® skanaus skrudintos vištienos skonio kramtomosios tabletės, kad būtų   lengviau suduoti.

 

Daugiau

 

 

GlycoFlex III 

  •  Glyco-flex® III – trečioji pakopa, visapusiška pagalba sąnariams.
  • Rekomenduojama visiems šunims, turintiems problemų su sąnariais, senesniems ar dirbantiems šunims bei po ortopedinių operacijų.
  • Papilde esantis gliukozamino hidrochloridas, žaliosios midijos (Perna canaliculus), vitaminas E ir vitaminas C gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas.
  • GlycoFlex® skanaus skrudintos vištienos skonio kramtomosios tabletės, kad būtų   lengviau suduoti.

 

Daugiau

 

 

GlycoFlex Plus katėms

  • Glyco-flex® Plus – visapusiška pagalba sąnariams visų amžiaus grupių katėms.
  • Papilde esantis gliukozamino hidrochloridas, žaliosios midijos (Perna canaliculus), vitaminas E ir vitaminas C gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas

 

 

Daugiau

 

GlycoFlex kliniškai įrodytas ingredientų efektyvumas

*Washington State University Study: The effects of GlycoFlex® 3 on stable stifle osteoarthritis model in dogs.

*Bjorkman A.H, Tulamo, R., Salonen, H., Raekallio M. (2007). Evaluating Complementary Therapies for Canine Osteoarthritis Part I: Green-lipped Mussel (Perna canaliculus).