Geresni produktai – geresnis gyvenimas

GERESNI PRODUKTAI – GERESNIS GYVENIMAS

“VetriScience” sukūrė produktus, jog savo augintiniui galėtumėte suteikti geriausius bei reikalingiausius gyvūno sveikatai papildus. Tai visą apimanti produktų linija jūsų augintiniams – nuo sąnarių priežiūros iki virškinimo sistemos.

VetriScience® didžiuojasi būdama viena iš pirmųjų įmonių, įvedusi integruotos terapijos naudojimą veterinarinėje praktikoje, taip pat būdama pirmąja įmone, kuri gamindama savo papildus, skirtus klubams ir sąnariams, naudoja gliukozaminą ir žaliasias midijas.

Įmonės įsipareigojimas ir ryžtas atliekant mokslinius tyrimus suteikia “VetriScience” ir “FSC” galimybę pasiūlyti kuo daugiau originalių formulių, įskaitant N, N – Dimethylglycine (DMG), turintį penkis U.S. patentus, Perna canaliculus skirta sąnarių ir jungiamojo audinio priežiūrai, bei mūsų patentuota “Glyco Flex” formulė, jungiantį “Perna”, gliukozaminą ir metilsulfonilmetaną.

2014 m. “VetriScience” pristatė unikalią “Pro Line” produktų liniją su išskirtiniu ingridientų deriniu, kad atspindėtų produktus, sukurtus tik veterinariniam naudojimui.

INOVATYVŪS SPRENDIMAI. ĮRODYTI REZULTATAI

GlycoFlex produktų linija yra pradininkas papildų, skirtų klubams ir sąnariams. Tai vienas iš sėkmingiausių indėlių veterinarijos srityje. GlycoFlex yra sudarytas iš unikalios kombinacijos: GlycOmega prekės ženklo Perna canaliculus, plius N,N –
dimetilglicino, gliukozamino, MSM (metilsulfonilmetano) ir kitų aktyviųjų ingredientų, kurie buvo ištirti ir nustatyti šunims, kuriems reikalinga pažangi parama sąnariams.

PERNA CANALICULUS (GLYCOMEGA ™  PREKĖS ŽENKLO ŽALIOSIOS MIDIJOS)

Glycoflex išskirtinumas. GlycOmega™ prekės ženklo Perna canaliculus (žaliosios midijos) iš Naujosios Zelandijos – naudojamos tik GlycoFlex produktuose, išskirtinai VetriScience®  Labaratorijose. Liofilizuotos žaliosios midijos išlaiko visas naudingas medžiagas, kitaip nei žaliųjų midijų ekstraktas ar žaliųjų midijų milteliai, kuriuose trūksta tokių svarbių medžiagų kaip riebalų rūgštys ar kitų bioktyvių komponentų (riebalų rūgščių neturintys milteliai ir/ar ekstraktai). Pilnas organizmas yra naudojamas tik GlycoFlex® produktuose. Tik GlycoFlex® produktai yra gaminami su GlycOmega ™ Perna.

Visuose GlycoFlex produktuose yra Perna canaliculus, žaliosios midijos iš Naujosios Zelandijos. Žaliosios midijos yra liofilizuotos, kad visos naudingos medžiagos būtų įtrauktos, užtikrinančios sveiko jungiamojo audinio palaikymą. Jose yra daug aminorūgščių, polipeptidų, natūralių chelatinių mineralų, riebalų rūgščių, glikozaminoglikanų (GAG), vitaminų, glikoproteinų, baltymų kompleksų, polisacharidų ir nukleorūgščių RNR ir DNR.

Žaliosios midijos turi visas didžiausias ir reikiamas GAG (gliukozaminoglikanų) grandinei dalis, įskaitant chondroitino – 4 ir -6 sulfatus bei hialurono rūgštį, kuri radasi jungiamuosiuose audiniuose tokiuose kaip: sąnarių kremzlės, sausgyslės, raiščiai ir sinovijos skystis. GlycOmega prekės ženklo žaliosios midijos – naudojamos GlycoFlex produktuose yra išskirtiniai VetriScience ®  Labaratorijose. Visi GlycoFlex® gaminiai gaminami pagal griežtus kokybės kontrolės reikalavimus, įskaitant išsamią žaliavų ir gatavo produkto analizę.

GlycoFlex® 3 buvo naudojamas atsitiktinių imčių, dvigubai aklu, kryžminiu būdu atliktu šunų tyrimu Vašingtono valstijos universitete. Šiame tyrime mokslininkai naudojo moksliškai pagrįstą modelį, kad nustatytų, ar GlycoFlex® 3 gali padėti palaikyti sąnarių mobilumą visų veislių bei amžių šunims. Tyrimo rezultatai rodo, kad GlycoFlex® 3 gali padėti palaikyti sąnarių mobilumą visiems šunims.

Tokie tyrimai tik įrodo, kad veterinarai neklydo teigdami apie Vetriscience gaminamus papildus, jog įrodymai yra rezultatuose.

Glyco-flex® Classic – papildas šunims – sąnariams

 • Papildas šunims augimo laikotarpiu palaikyti
 • Galima pradėti naudoti jau nuo 4 mėnesių
 • Glyco-flex® Classic-600 mg kramtomų tablečių sudėtyje yra žaliųjų midijų, kurių sudėtinės dalys gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas
 • 120 / 300 tabl.

Sudėtis: Aktyvūs ingredientai, 1 tbl: yra žaliosios midijos (Perna canaliculus GlycOmega TM) 600 mg. Neaktyvūs ingridientai: Liucerna, alaus mielės, celiuliozė, silicio dioksidas, stearino rūgštis. Analitinės sudedamosios dalys: žalieji pelenai 8,52%, žalioji ląsteliena 1,91%, žalieji riebalai 9,34%, žalieji baltymai 41,6%.

Naudojimas: Rekomenduojama naudoti valgio metu arba po valgio. Pradinė dozė 4-6 savaitės. Sveriantiems iki 14kg – 1 tabletė per dieną.

GlycoFlex III papildas šunims – sąnariams – trečioji pakopa

 • Papildas šunims
 • Glyco-flex® III – trečioji pakopa, visapusiška pagalba sąnariams
 • Papilde esantis gliukozamino hidrochloridas, žaliosios midijos (Perna canaliculus) , vitaminas E ir vitaminas C gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas
 • Rekomenduojama senesniems ar dirbantiems šunims bei po ortopedinių operacijų
 • 120 tablečių

Sudėtis: Aktyvūs ingredientai, 1 tbl.:gliukozamino hidrochloridas (krevetė ir krabas) 1000 mg, metilsulfonilmetanas 1000 mg, žaliosios midijos (Perna canaliculus) 600 mg, N, N-dimetilglicino hidrochloridas 100 mg, dl-alfa tokoferolio acetatas (Vitaminas E) 50 IU, kalcio askorbatas (Vitaminas C) 30 mg, manganas (mangano amino rūgšties chalato pavidalu) 10 mg, vynuogių sėklų ekstraktas 5 mg, L-glutationas 2 mg, selenas (natrio selenito pavidalu) 0,002 mg. Neaktyvūs ingredientai: Alaus mielės, celiuliozė, dikalcio fosfatas, silicio dioksidas, stearino rūgštis, natūralūs keptos viščiuko skonio imitatoriai. Analitinės sudedamosios dalys: žalieji pelenai 8,35%, žalioji ląsteliena 0,19%, žalieji riebalai 22,76%, žalieji baltymai 22,4%.

Naudojimas: Rekomenduojama naudoti valgio metu arba po valgio. Pradinė dozė 4-6 savaitės. Sveriantiems 30kg – 1 tabletė per dieną.

GlycoFlex Plus – papildas katėms – sąnariams

 • Papildas katėms (kramtukai)
 • Glyco-flex® Plus – visapusiška pagalba sąnariams visų amžiaus grupių katėms
 • Papilde esantis gliukozamino hidrochloridas, žaliosios midijos (Perna canaliculus), vitaminas E ir vitaminas C gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas
 • 30 kramtukų

DMG. DMG palaiko jūsų augintinio bendrą komfortą ir veikia kaip antioksidantas, palaikantis sąnarių sveikatą.

Gliukozaminas. Nustatyta, kad gliukozaminas palaiko glikozaminoglikanų gamyba (GAG) kremzlės matricoje ir aplink sinovinį skystį. Katei senstant vyksta GAG gamybos sumažėjimas ir tai gali sukelti sąnarių stresą, sinovinio skysčio retėjimą ir jungiamojo audinio susiskirstymą. Gliukozaminas taip pat palaiko šlapimo pūslės ir šlapimo takų funkcijas, palaikydamas gleivinės vientisumą.

MSM. MSM yra organinės sieros šaltinis. Viena iš GlycoFlex® sudedamųjų dalių, kuri palaiko daugybę kūno procesų, tokių kaip kolageno sintezės procesas, sąnarių ir jungiamojo audinio struktūrą. Gali padėti sumažinti skausmą.

Antioksidantai. Vitaminai C, E ir kitos maistinės medžiagos, kaip manganas, selenas ir vynuogių sėklų ekstraktas, vaidina svarbų pagalbinį vaidmenį padėdami gliukozaminui ir chondroitinui dirbti veiksmingai.

Sudėtis: Aktyvūs ingredientai, 1 kramtuke:gliukozamino hidrochloridas (krevetė ir krabas) 250mg, metilsulfonilmetanas 250mg, žaliosios midijos (Perna canaliculus) 200mg, chondroitino sulfatas 100mg, N, N-dimetilglicino hidrochloridas 50mg, dl-alfa tokoferolio acetatas (Vitaminas E) 25 IU, askorbo rūgštis (Vitaminas C) 12mg, manganas (mangano amino rūgšties chalato pavidalu) 5mg, vynuogių sėklų ekstraktas 2,5mg, L-glutationas 1mg, selenas (natrio selenito pavidalu) 0,001mg. Neaktyvūs ingredientai: Akacijos sakai, alaus mielės, kalcio sulfatas, rapsų aliejus, citrinų rūgštis, citrusinių vaisių pektinas, žuvų miltai, glicerinas, maltodekstrinas, miksas tokoferolių, propiono rūgštis, rozmarino ekstraktas, silikono dioksidas, natrio alginatas, sorbo rūgštis, sojų lecitinas, augaliniai aliejai, vanduo.

Naudojimas: Naudoti tik katėms! Rekomenduojama preparatą duoti gyvūnams valgio metu arba po valgio, kad neatsirastų virškinimo trakto sutrikimų. Pradinė dozė (4-6 savaites) sveriantiems iki 4,5 kg – 2 kramtukai per dieną. Po pradinės dozuotės – 1 kramtukas per dieną.