Lėtinės inkstų ligos

Pasaulyje 13 kačių ir 110 šunų serga Lėtine Insktų Liga (LIL).

Sergant lėtinėmis inkstų ligomis daugiau nei 20% kačių, pasireiškia hipertenzija

Šunims ir katėms atopinis dermatitas yra labiausiai paplitusi liga pasaulyje

LIL gydymas siekia:

  • Pagerinti augintinio sveikatos būklę ir gyvenimo kokybę
  • Pratęsti gyvenimo trukmę
  • Pristabdyti inkstų ligos progresavimą

„Pharmacross“ produktai jau Lietuvoje

Esant tokiai ligų tikimybei, be galo, džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų partnerius, italų įmonę “Pharmacross Co.Ltd.” Jų tikslas yra gerinti gyvūnų gyvenimo kokybę ir prailginti jų gyvenimo trukmę. Nuo pat įkūrimo 2013 m. „Pharmacross“ daugiausia dėmesio skyrė aukštos kokybės papildams ir PARNUT* šunims ir katėms, siekiant padėti veterinarams atrasti geriausius sprendimus keturiose srityse: dermatologijoje, ortopedijoje, vidaus medicinoje ir reprodukcijoje.

*PARNUT – šėrimo produktai, skirti specialiems mitybos tikslams. Reglamento (EB) Nr. 767/2009 [1] 9 ir 10 straipsniuose numatytas pagrindas pašarams, skirtiems specialiems mitybos tikslams, kitaip tariant, „dietiniams (naminių gyvūnėlių) maisto produktams“. Specialiems mitybos tikslams skirti pašarai gali būti parduodami tik tokiu atveju, jei numatomas naudojimas (PARNUT) yra įtrauktas į Direktyvos 2008/38 / EB [6] paskelbto numatyto naudojimo sąrašą, kuriame nustatytas gyvūnų papildų numatomo naudojimo sąrašas – specialios paskirties maisto produktai. Ypatingas mitybos tikslas yra patenkinti specifinius gyvūnų mitybos poreikius, kurių asimiliacijos, absorbcijos ar medžiagų apykaitos procesas yra arba gali būti laikinai ar negrįžtamai pažeistas, tokie gyvūnai gali gauti naudos iš pašarų, pritaikytų pagal konkrečius poreikius, pagal jų būklę.

„Pharmacross“ papildai katėms ir šunims

Žmonių ir gyvūnų gyvenimo trukmė dramatiškai pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį dėl pagerėjusių gyvenimo sąlygų, tačiau adaptacija šiems pokyčiams nėra lengva. Todėl buvo sukurti aukštos klasės papildai, kurie padeda organizmui prisitaikyti prie prailgėjusios gyvenimo trukmės, skatina fizinį bei protinį aktyvumą, siekia, kad kasdieninėje veikloje organizmas įsisavintų kuo didesnį reikiamų elementų kiekį. Dėl šių priežasčių „Pharmacross“ sukūrė rinkai naują produktų liniją, kuri ne tik patenkina kasdieninius poreikius reikalingus organizmui, bet taip pat prisideda prie gyvūno gerovės jam jau sergant ar esant pažengusiai ligos stadijai.

KcMega3 – gali būti skiriamas visos ligos metu, bet kuriose ligos stadijose

Papildai šunims ir katėms

kcMEGA3  produktas skirtas specialiai katėms ir šunims kenčiantiems nuo lėtinės inkstų ligos

Gerai išgryninti Omega3 žuvų taukai

Didelės koncentracijos Omega 3 riebalų rūgštis ir EPS iš žuvų taukų parodė veiksmingumą mažinant lėtinės inkstų ligos progresavimą (LIL) ir tai taip pat mažina kačių ir šunų mirtingumo riziką nuketėjusiems nuo lėtinės inkstų ligos. Produktas susideda iš Omega 3 riebalų rūgščių, didelis kiekis EPA ir DHA (kiekvienoje 500 mg  kapsulėje yra 375 mg EPA ir 65 mg DHA), siejasi su Vitaminu E (tokoferolių mišinys). Didelės koncentracijos Omega 3 riebalų rūgštys taip pat nurodomos esant širdies ir kraujagyslių ligoms dėl jų antitrombozinio, antiaritminio ir antihipertenzinio poveikio.

Pakuotė: 80 kapsulių

Naudojimas: kcMEGA3 turėtų būti skiriamas vartoti kasdien, pagal šiuos nurodymus:

– Iki 4,5 kg kūno svorio: 1 kapsulė

– 4.5-9.0 kg kūno svorio: 2 kapsulės

– 9.0-13.5 kg kūno svorio: 3 kapsulės

– 13.5-18 kg kūno svorio: 4 kapsulės

– Virš 18,0 kg kūno svorio: 5 kapsulės

Paros dozė gali būti koreguojama pagal jūsų veterinaro nurodymus. Pasitarkite su savo veterinarijos gydytojui. Tik veterinariniam naudojimui.

Sudėtis: 500 mg išgrynintų žuvų taukai su minimalia sudėtimi, 90% Omega-3 (70% EPS (eikozapentaeno rūgštis) ir 9% DHR (dokozaheksaeno rūgštis)). Padengimas: Karvės ir kiaulių želatina. Priedai / kg: tokoferolių mišiniu mg 4.000. Vidutinė maistinė ir energetinė vertė: Angliavandeniai: 0,1 g, Baltymai: 0,1 g, Riebalai: 0,50 g, Energetinė vertė: 5,0 kcal (21 kJ).

NormaPhos & NormaPhosPlus XL – gali būti skiriamas III stadijoje (iki uremijos)

NormaPhos gali padėti sumažinti hiperfosfatemiją, sergant lėtinėmis inkstų ligomis katėms ir mažų bei vidutinių / didžiųjų veislių šunims

NormaPhos – skirtas katėms ir mažų veislių šunims

NormaPhosPlus XL – vidutinių ir didžiųjų veislių šunims

Pakuotė: 45g milteliai, 90g milteliai

Naudojimas: Rekomenduojama preparatą suduoti gyvūnams kartu su valgiu. Dozuotė: 1 samtelis – 4 kg, kas 12 valandų. Visada palikti dubenėlį šviežio vandens. Pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju prieš naudojant šį preparatą.

Sudėtis: 45 gramuose produkto yra maltodekstrinas 18 g, kalcio karbonatas 15 g, chitozanas 8,30g , vištienos kepenėlių milteliai 1,5g. Priedai: askorbo rūgštis (Vitamin. C) – 44,444 mg/kg, folio rūgštis – 4,444 mg/kg. Analitinės sudedamosios dalys: žalieji pelenai 34,2%, žalioji ląsteliena 0,1%, žalieji riebalai 0,3%, žalieji baltymai 10,3%, drėgmė 3,8%, kalcio 17,2%. 100 g produkto yra maltodekstrinas  45,36 g, kalcio karbonatas 30,02 g, chitozanas 16,58 g, vištienos kepenėlių milteliai 2,4 g. Priedai: askorbo rūgštis (Vitamin. C) – 53,000 mg/kg, folio rūgštis – 3,000 mg/kg.

kProtect – gali būti naudojamas IV stadijos metu

kPROTECT™  produktas specialiai sukurtas katėms ir šunims, kenčiantiems nuo lėtinės  inkstų ligos. Savo sudėtyje išgryninti ingredientai (natrio bikarbonatas,kalcio karbonatas ir chitozanas). kPROTECT™ gali padėti kontroliuoti metabolinę acidozę ir hipokalcemiją, kurie yra bendri kačių ir šunų sutrikimai, sergant lėtinėmis inkstų ligomis.Kalcio karbonatas įrodytas, kad yra veiksimngas kontroliuojant hipokalcemiją. Natrio bikarbonatas yra veiksmingas kontroliuojant metaboline acidozę pažengusiose LIL stadijose. Chitozanas – mažinant azotemiją gyvūnams kenčiantiems LIL. kPROTECT™ rekomenduojama, sumaišyti su maistu laikantis dietos inkstams gerinti. Šunims bei katėms, kenčiantiems nuo lėtinės inkstų ligos, ir turintiems azotemiją, metaboline acidozę ir / ar hipokalcemiją.

Pakuotė: 120 kapsulių, 45g milteliai

Naudojimas: kPROTECT™ kramtomosios tabletės: kramtomosios tabletės 1,25 g kiekviena. Viena tabletė 10 kg kūno svorio du kartus per dieną vartojama su maistu per pagrindinius valgymus. Paros dozė gali būti koreguojama laikantis veterinarijos gydytojo nurodymo. kPROTECT ™ milteliai: 45 g miltelių. 1 samtelis 4 kg kūno svorio du kartus per dieną kartu su maistu per pagrindinius valgymus. Paros dozė gali būti koreguojama pagal veterinarijos gydytojo nurodymus.

Sudėtis: Kramtomosios tabletės: kalcio karbonatas, chitozanas, maltodekstrinas, natrio bikarbonatas, pregelifikuotas krakmolas, bulvių krakmolas. Priedai: mikrokristalinė celiuliozė, natūralus skonis, karboksimetilceliuliozė, magnio stearatas. Milteliai // 100 gramų: maltodekstrinas, kalcio karbonatas, chitozanas, natrio bikarbonatas. Priedai: natūralus skonis.

dMega3 – Odai ir kailiui

dMEGA3 minkštos gelio kapsulės, kurių pagrindą sudaro išgryninti žuvų taukai Omega3 ir kurios yra sukurtos pagal EBVM vėliausiai surinktus įrodymus bei laikantis Pharmacross misijos. dMEGA3 minkštos gelio kapsulės yra  skirtos specialiai šunims nukentėjusiems nuo Atopinio Dermatito (AD) ir nuo visų odai sukeltų antrinių ligos požymių: dermatito, niežulio, pleiskanų. Omega 3 koncentracijos kiekis dMEGA3 minkšo gelio kapuslėse yra griežtai nustatomas pagal klinikinius duomenis pagrįstus Veterinarijos medicinos asociacijos. dMEGA3 minkšto gelio kapsulės: (500 mg) yra dviejų skirtingų pakuotės dydžių.

Pakuotė:  80 kapsulių

 

 

 

Naudojimas: dMEGA3 minkšto gelio kapsulės turi būti vartojamos kasdien, remiantis šiais nurodymais:

– iki 8 kg kūno svorio: 1 kapsulė

– 8-16 kg kūno svorio: 2 kapsulės

– 16-24 kg kūno svorio: 3 kapsulės

– virš 24 kg kūno svorio: 4 kapsulės

Kasdieninė dozė gali būti reguliuojama pagal jūsų veterinaro nustatymus. Pasikonsultuokite su savo veterinarijos gydytoju prieš skirdami dMEGA3 minkšto gelio kapsules savo šuniui. Tik veterinariniam naudojimui. Saugoti nuo vaikų.

Sudėtis: 500 mg išgrynintų žuvų taukų, kurių minimalus kiekis 90% Omega-3 (70% EPA (eikozapentaeno rūgštis) ir 9% DHA (dokozaheksaeno rūgštis)). Padengimas: gyvūlinės kilmės želatina. Priedai / kg: tokoferolio mišinys 4.000 mg. Vidutinė maistinė ir energetinė vertė: Angliavandeniai: 0,1 g, Baltymai: 0,1 g, Riebalai: 0,50 g, Energetika: 5,0 kcal (21 kJ).

jGard – sąnariams

In vivo ir ekspermentiniai tyrimai parodė papildų potencialą palengvinti klinikinius osteartrito požymius, ypač tokius kaip skausmas ir nenormalus judėjimas.

jGARD™, vienos iš sudėdamųjų dalių gliukozaminas ir chondroitinas gali suteikti profilaktišką apsaugą nuo sinovitų ir sulėtinti degeneracinį sąnario kremzlės procesą; sudėtyje esančios Omega 3 riebalų rūgštys (EPA – eikozapentaeno rūgštis – ir DHA -dokozaheksaeno rūgštis) gali sumažinti Arachidono rūgšties (pirmtakas uždegiminės kaskados) koncentraciją ir pakeisti eikozanoidų gamybą, mažinant uždegimą, tokiu būdu palengvina artrito simptomus.

Pakuotė: 160 kapsulių

Naudojimas: jGARD™ 80 minkšto gelio kapsulės: jGARD™  turėtų būti skiriama po 1 kapsulę per dieną 10 kg kūno svoriui. Neviršykite rekomenduojamos dozės.

jGARD ™ 160 minkštųjų gelio kapsulių: jGARD ™ turėtų būti skiriama per dieną po 1 kapsulę 10 kg kūno svoriui. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Įspėjimai: Pasikonsultuokite su savo veterinarijos gydytojui, prieš skirdami jGARD ™ „jūsų augintiniui.

Sudėtis: Kiekvienoje jGARD ™ kapsulėje yra gliukozamino sulfato 337,5 mg,chondroitino sulfato 222,2 mg, EPA 150,0 mg DHA 100,0 mg. Padengimas: želatina. Vidutinė maistinė ir energetinė vertė:  Žalieji riebalai: 29%, Angliavandeniai: 19%, Žalieji baltymai: 16% – žalieji pelenai: 7%, Drėgmė: 4% – žalioji ląsteliena 0% , Energinė vertė: 390 kcal(1619 kJ).

FolicVet – folinė rūgštis katėms ir šunims

Folio rūgštis (Vit B9.) yra vandenyje tirpus vitaminas, kuris dalyvauja DNR ir RNR sintezėje ir vaidina svarbų vaidmenį ląstelių replikacijoje, eritropoezėje ir įvairiuose procesuose CNS lygiu. Folio rūgštis yra absorbuota žarnų lygio ir saugomi kepenyse. Žalios daržovės, mielės ir kepenys  yra pagrindiniai folio rūgšties šaltiniai; žarnyno bakterijos gali sintetinti ją. Dėl svarbaus folio rūgšties vaidmens daugelyje fiziologinių procesų ir jos sumažėjimą kepenų lygyje yra įprasta matyti staigų šios rūgšties trūkumą katėms ir šunims.

Pakuotė:  30 tabl.

Naudojimas: Šunims 5 mg per parą, katėms 2,5 mg per dieną, tai atitinka 1 ir ½ tabletės FolicVet per dieną.

Dozavimas gali skirtis priklausomai nuo veterinarijos gydytojo paskyrimo. Nėščios kalės: 5 mg per parą visą nėštumo laikotarpį.Toksiškumas: tiek šunims, tiek katėms toksiškumo rizikos iki šiol nėra registruotos susijusios su folio rūgštimi.

Sudėtis: vištienos kepenų milteliai 9.1.1, magnio druskos stearino rūgštis 13.6.4. Priedai (1kg):vitaminai, provitaminai ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos panašaus poveikio: folio rūgštis 3a316 16667 mg. Technologiniai priedai: mikrokristalinė celiuliozė E 460 889.167 mg koloidinio silicio dioksido E551b10833 mg. Analitiniai komponentai: žalia ląsteliena 59,8%; žali baltymai 4,9%; žalia riebalai, 3,3%; žali pelenai 1,6%; drėgmė 4,6%.

Daugiau