SĄNARIŲ PRIEŽIŪRA

Kaip veikia jūsų gyvūno sąnariai?

Suvokiant, kaip veikia jūsų augintinio sąnariai, galėsite įvertinti veikimą tokio papildo kaip GlycoFlex.

Kremzlė yra pagrindinis jungiamasis audinys, kuris apjuosia kaulo galą aplink kiekvieną sąnarį. Ji veikia kaip pagrindinis kaulų amortizatorius kasdieninėje veikloje. Kremzlė sudaryta iš keturių pagrindinių komponentų: kolageno, glikozaminoglikanų (GAG), chondrocitų (kremzlės ląstelių) ir vandens.  Sveika kremzlė nuolat reikalauja tokių medžiagų, kaip gliukozaminas, chondroitino sulfatas, metilsulfonimetanas ir kitos maisto medžiagos. Šios maistinės medžiagos yra transportuojamos į sąnarį per sinovinį skystį. Šis klampus skystis supa sąnarį ir yra atsakingas už jo lankstumą, mobilumą ir minkštumą. Dvi pagrindinės sinovinio skysčio sudedamosios dalys: gliukozanimas ir hialurono rūgštis, randamos liofilizuotose žaliosiose midijose iš Naujosios Zelandijos (Perna Canaliculus), kurios yra viena iš pagrindinių GlycoFlex sudedamųjų dalių.

Senstant mūsų gyvūnams, normalu, kad šios maistinės medžiagos formuojasi lėčiau ir jų neužtenka pilnavertiškam judėjimui. Todėl GlycoFlex ir būtų tinkamas atsakymas į klausimą: kaip galime pagelbėti gyvūno sąnariams?

Jūs galite tai sustabdyti

PERNA CANALICULUS (GLYCOMEGA ™ PREKĖS ŽENKLO ŽALIOSIOS MIDIJOS)

Visuose GlycoFlex produktuose yra Perna canaliculus, žaliosios midijos iš Naujosios Zelandijos. Žaliosios midijos yra liofilizuotos, kad visos naudingos medžiagos būtų įtrauktos, užtikrinančios sveiko jungiamojo audinio palaikymą. Jose yra daug aminorūgščių, polipeptidų, natūralių chelatinių mineralų, riebalų rūgščių, glikozaminoglikanų (GAG), vitaminų, glikoproteinų, baltymų kompleksų, polisacharidų ir nukleorūgščių RNR ir DNR.

Žaliosios midijos turi visas didžiausias ir reikiamas GAG (gliukozaminoglikanų) grandinei dalis, įskaitant chondroitino – 4 ir -6 sulfatus bei hialurono rūgštį, kuri radasi jungiamuosiuose audiniuose tokiuose kaip: sąnarių kremzlės, sausgyslės, raiščiai ir sinovijos skystis. GlycOmega prekės ženklo žaliosios midijos – naudojamos GlycoFlex produktuose yra išskirtiniai VetriScience ®  Labaratorijose. Visi GlycoFlex® gaminiai gaminami pagal griežtus kokybės kontrolės reikalavimus, įskaitant išsamią žaliavų ir gatavo produkto analizę.

Žaliųjų midijų nauda

Natūralus gliukozaminas: sveikų kremzlių pagrindas
Chondroitino sulfatas: pagrindinė kremzlių sudedamoji dalis
Hialurono rūgštis: būtina išlaikyti tinkamą klampumą sinoviniam skysčiui aplink sąnarį
Būtinosios riebalų rūgštys:  priešuždegiminės, kurios nėra gaminamos organizme
Aminorūgštys: žaliosios midijos turi 21 skirtingas amino rūgštis – reikalingas viso kūno audiniams
Mineralai: svarbūs kaulams ir kremzlėms

GLYCOFLEX – KLINIŠKAI ĮRODYTAS VEIKIMAS*

GlycoFlex® Plus, išplėstinis bet kurio amžiaus šunims skirtas papildas, kliniškai įrodyta, kad per keturias savaites sumažina kojų sąstingį iki 41%. Jungia gliukozaminą, chondroitiną, Perną, DMG, MSM ir svarbius antioksidantus, kad palaikytų jūsų šunų kasdienius judesius ir komfortą.

Atsisiųsti tyrimą. 

Išsirinkite tinkamiausią formulę savo augintiniui

GLYCOFLEX CLASSIC 600MG

Galima pradėti naudoti jau nuo 4 mėnesių. Glyco-flex® Classic-600 mg kramtomų tablečių sudėtyje yra žaliųjų midijų, kurių sudėtinės dalys gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas.

Daugiau

GLYCOFLEX III TREČIOJI PAKOPA

Papildas šunims. Glyco-flex® III – trečioji pakopa, visapusiška pagalba sąnariams. Papilde esantis gliukozamino hidrochloridas, žaliosios midijos (Perna canaliculus) , vitaminas E ir vitaminas C gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas. Rekomenduojama senesniems ar dirbantiems šunims bei po ortopedinių operacijų.

Daugiau

 

*Washington State University Study: The effects of GlycoFlex® 3 on stable stifle osteoarthritis model in dogs.