Privatumo Politika

PRIVATUMO POLITIKA

Internetinės svetainės www.vetslenis.lt privatumo politika

UAB „Vetslėnis” įsipareigoja saugoti Pirkėjo privatumą. Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės interneto svetainėje www.vetslenis.lt, ką su šia informacija darome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Vetslėnis”, įmonės kodas 304458133, PVM mokėtojo kodas LT1000010718913, registracijos adresas: Gruzdžių g. 10, Kaunas, LT44199, tel. nr. +37064030111.

Kokius duomenis renkame ir kaip juos naudojame

Interneto svetainės lankomumo statistika

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.vetslenis.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė yra lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Daugiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia: https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lt&ref_topic=6157800. Bet kada galite išjungti duomenų apie Jus rinkimo funkciją „Google Analytics“, kaip tai aprašyta čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/. Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – mūsų teisėti interesai gerinti svetainės www.vetslenis.lt veikimą ir mūsų komercinės informacijos pasiekiamumą.

Slapukai

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

Visi mūsų naudojami slapukai naudojami tik su Jūsų išankstiniu sutikimu, išskyrus būtinuosius slapukus. Mūsų svetainėje esančioje Slapukų sutikimo juostoje galite pasirinkti kokių rūšių slapukus pageidaujate įrašyti, galite bet kada keisti slapukų nustatymus arba atšaukti savo sutikimą, o jei sutinkate su visais slapukais – tiesiog pažymėkite „patvirtinti visus“.

Kam naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

 • atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
 • nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose,
 • pagal lankytojo naršymo svetainėje istoriją pritaikytų lankytojui internete rodomą reklamą,
 • fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą,
 • prisimintų Jūsų, kaip Google paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą, o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.

Kokius slapukus naudojame?

Mūsų svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai (būtini, rinkodaros, statistikos ir kt.), o detaliau su puslapyje naudojamais slapukais, jų paskirtimi ir pavadinimais bei galiojimo terminais galite susipažinti čia:

Internetinėje parduotuvėje naudojami slapukai:

Būtinas

Būtini slapukai yra labai svarbūs pagrindinėms svetainės funkcijoms atlikti, o svetainė be jų neveiks numatytu būdu. Šie slapukai nesaugo asmens identifikavimo duomenų.

Funkcinis

Funkciniai slapukai padeda atlikti tam tikras funkcijas, pavyzdžiui, dalytis svetainės turiniu socialinės žiniasklaidos platformose, rinkti atsiliepimus ir kitas trečiųjų šalių funkcijas.

Analytics

Analitiniai slapukai naudojami norint suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine. Šie slapukai padeda pateikti informaciją apie lankytojų skaičiaus metriką, atmetimo rodiklį, srauto šaltinį ir kt.

Našumo

Našumo slapukai naudojami norint suprasti ir išanalizuoti pagrindinius svetainės našumo indeksus, kurie padeda lankytojams suteikti geresnę vartotojo patirtį.

Reklama

Reklaminiai slapukai naudojami norint pateikti lankytojams pritaikytą reklamą pagal puslapius, kuriuose jie anksčiau lankėsi, ir analizuoti reklamos kampanijos efektyvumą.

Kategorijai nepriskiriami

Kiti kategorijai nepriskiriami slapukai yra tie, kurie yra analizuojami ir dar nėra klasifikuojami į kategoriją.

Slapukų pašalinimas / išjungimas

Primename, kad Jūs galite tvarkyti slapukų naudojimą savo interneto naršyklėje arba mūsų Interneto svetainės privatumo nustatymuose. Paprastai interneto naršyklės ar kitos vartotojo kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kuris yra prijungtas prie interneto, įdiegtos programinės įrangos numatytieji nustatymai yra tokie, kad tame įrenginyje būtų gaunami tam tikrų rūšių slapukai. Šie nustatymai gali būti keičiami, pasirenkant, kad slapukai interneto naršyklėje būtų išjungti arba vartotojas kiekvieną kartą būtų informuojamas apie slapukų siuntimą į jo įrenginį. Sutikimas dėl šios technologijos naudojimo gali būti bet kada pakeistas arba atšauktas (neleidžiant ateityje išsaugoti slapukų). Taip pat yra galimybė blokuoti trečiųjų šalių slapukus, tuo pat metu sutinkant gauti www.vetslenis.lt svetainės tiesiogiai siunčiamus slapukus. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus galima rasti programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose. Slapukų naudojimo apribojimai gali turėti įtakos kai kurių interneto svetainės funkcijų veikimui. Atkreipiame dėmesį, kad naršyklėje išjungus slapukus, šis nustatymas galioja tiktai tai konkrečiai naršyklei. Tai reiškia, kad tokie patys veiksmai turės būti atlikti bet kurioje kitoje tame pačiame ar kitame įrenginyje naudojamoje naršyklėje.

Registruotų lankytojų duomenys

Jeigu registruojatės mūsų svetainėje, renkame Jūsų pateikiamus duomenis registracijos anketoje, kuriuos naudojame sukurdami Jūsų asmeninę paskyrą svetainėje ir vėliau sudarydami bei vykdydami Jūsų išsirinktų prekių pirkimo-pardavimo sutartis.

Jūsų klausimai ir komentarai

Užsiregistravę svetainėje turite galimybę užduoti klausimus ir reikšti komentarus. Jūsų pasisakymų duomenis tvarkome siekdami pateikti atsakymus į užduotus klausimus ir reaguoti į pareikštas nuomones. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – Jūsų sutikimas paskelbti Jūsų komentarą ar klausimą.

Pirkimo duomenys

Jums užsakant ir perkant prekes interneto svetainėje tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių atsiėmimo vietą. Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite pirkimo metu.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų. Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

 • UAB „Vetslėnis“ darbuotojai, prižiūrintys interneto svetainės veikimą ir turinį;
 • Interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjai;
 • Interneto svetainės analitikos paslaugų teikėjas Google Inc (Jungtinės Amerikos Valstijos), kiek tai būtina svetainės duomenų analitikos tikslais. Analitikos duomenų perdavimui taip pat taikomi sutartiniai įsipareigojimai dėl duomenų apsaugos, su kuriais galite susipažinti čia;
 • Svetainės turinio rinkodaros, reklamos kampanijų priežiūros paslaugų teikėjas, kiek tai būtina reklamos ir rinkodaros organizavimo tikslais;

Slapukus, skirtus pritaikytai internetinei reklamai, gali įrašyti ir pasiekti šie paslaugų teikėjai:

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Nuorodos į kitas svetaines

Internetinėje parduotuvėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Administratorius ragina susipažinti su kitų svetainių naudojimo sąlygomis ir privatumo politika. Ši Politika yra taikoma tiktai nurodytai Duomenų valdytojo veiklai.

Rinkodara

Jei www.vetslenis.lt interneto svetainėje užsisakysite mūsų naujienlaiškį ar kitu būdu suteiksite mums savo asmeninius kontaktinius duomenis, galėsime siųsti Jums naujausią informaciją, naujienlaiškius ar kvietimus į renginius.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo). Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka ne ilgiau kaip šešis mėnesius. Kai kurie reklamos paslaugų tiekėjai gali saugoti slapukus iki trejų metų.

Kokios yra Jūsų teisės?

Kiekvienas klientas turi teisę:

 • pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai;
 • perduoti Asmens duomenis, kurie buvo perduoti Duomenų valdytojui ir yra tvarkomi automatizuotai ir kurių tvarkymas vyksta sutikimo pagrindu arba pagal sutartį (pvz., kitam duomenų valdytojui);
 • susipažinti su Asmens duomenimis (taip pat, pavyzdžiui, gauti informaciją, kad Asmens duomenys yra tvarkomi);
 • prašyti ištaisyti duomenis ir apriboti duomenų tvarkymą (pvz., jeigu Asmens duomenys yra neteisingi) arba ištrinti Asmens duomenis (pvz., jeigu jie yra tvarkomi neteisėtai);
 • atšaukti bet kurį Duomenų valdytojui duotą sutikimą, bet kada pateikti nesutikimą, kad duomenys būtų tvarkomi; sutikimo atšaukimas neturi įtakos prieš jo atšaukimą Duomenų valdytojo pagal įstatymus vykdytam duomenų tvarkymui;
 • nesutikti, kad būtų tvarkomi jo Asmens duomenys Duomenų valdytojo arba trečiosios šalies teisėtų interesų įgyvendinimo tikslu, visų pirma, duomenų tvarkymu rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą (jeigu nėra kitų teisėtų duomenų tvarkymo pagrindų, kurie yra viršesni už kliento interesus).

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, L. Sapiegos g. 17, Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt, E. pristatymo dėžutė: 188607912.

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.