Kviečiame prisidėti prie paramos Ukrainos augintiniams
12/06/2023
Kviečiame prisidėti prie paramos Ukrainos augint ...
Kviečiame prisidėti prie paramos Ukrainos gyvūnams. Kartu su paramos fondu Saulės Smiltys renkame ir gabename pašarą į Ukrainą ten esantiems gyvūnams.
Skaityti
Doxneo pašarai šunims
11/16/2023
Doxneo pašarai šunims
Kurdami naminių gyvūnėlių ėdalą nuoširdžiai atsižvelgiame į kiekvieną sudėties ingredientą. Sudedamosios dalys daugiausia gaunamos iš vietinių ūkininkų ir gamintojų. Pagrindas – šviežia ir džiovinta mėsa, kokybiški riebalai, daržovės ir ankštiniai augalai.
Skaityti
Atopinis dermatitas šunims: priežastys, simptomai ir gydymas
10/12/2023
Atopinis dermatitas šunims: priežastys, simptoma ...
Kas yra atopinis dermatitas šunims? Atopinio dermatito požymiai ir kas jį sukelia? Kaip jį atpažinti laiku ir kaip padėti augintiniui?
Skaityti
Patarimai vasarai su augintiniais
05/11/2023
Patarimai vasarai su augintiniais
Vasara tai ne tik smagus ir aktyvus metų laikas mums ir mūsų augintiniams, tačiau ir laikas, reikalaujantis papildomos augintinio priežiūros. O kad vasaros linksmybės būtų lengvos, aktyvios, be traumų - norime įvardinti keletą paprastų ir kasdieniškų patarimų, kurie yra prevenciškai svarbūs, norint apsaugoti savo augintinį.
Skaityti
Kačių stresas – kaip nuraminti augintinį?
04/20/2023
Kačių stresas – kaip nuraminti augintinį?
Katės yra subtilūs gyvūnai, todėl gali būti sudėtinga pasakyti, ar jūsų namuose yra stresą patirianti katė. Kačių elgesys gali šiek tiek pasikeisti arba katės gali pradėti daryti dalykus, kurie, jūsų manymu, yra nekaltos išdaigos.
Skaityti
Pavasaris su augintiniu
03/09/2023
Pavasaris su augintiniu
Atėjus pavasariui mes visi esame pasiruošę sutikti šiltesnį orą, stebėti saulėtesnį dangų ir daugiau žaisti lauke su savo augintiniais. Norėdami užtikrinti, kad šis sezonas išliktų pozityvus ir saulėtas, atkreipkite dėmesį į šiuos pavasarinius saugos patarimus.
Skaityti
Blue Pet Co – maistingi papildai jūsų augintiniui
12/12/2022
Blue Pet Co – maistingi papildai jūsų augi ...
Blue Pet Co yra žinomi dėl unikalių papildų asortimento, kurie yra praturtinti jūros dumblių ekstraktais iš Atlanto vandenyno pakrantės Airijoje.
Skaityti
Ramios šventės mūsų augintiniams
11/19/2022
Ramios šventės mūsų augintiniams
Atkeliauja pats nuostabiausias ir jaukiausias šventinis metų laikas! Namai, miesto gatvės, krautuvėlės pasipuošė ryškiomis dekoracijomis, spalvingomis lemputėmis, žaliaskarėmis eglutėmis.
Skaityti
Osteoartritas šunims – priežastys, simptomai ir gydymas
06/27/2022
Osteoartritas šunims – priežastys, simptom ...
Osteoartritas (OA) šunims - priežastys, simptomai ir gydymas. Šunims, sergantiems osteoartritu, palaipsniui nyksta sąnarių kremzlės paviršiai. Kaip atpažinti laiku ir padėti savo augintiniui?
Skaityti
Dažniausiai pasitaikančios augintinių akių ligos
01/19/2022
Dažniausiai pasitaikančios augintinių akių lig ...
Daugelis dalykų gali turėti įtakos augintinių regėjimui: alergijos, virusinės ar bakterinės kilmės infekcijos, traumos. Nors kai kurios akių problemos yra nedidelės ir išsprendžiamos tinkamai gydant, kitos gali būti rimtos ir sukelti papildomų su regėjimu susijusių bėdų.
Skaityti
Artėjančių švenčių nuolaidos
12/07/2021
Artėjančių švenčių nuolaidos
Kad šventės būtų dar gardesnės Jūsų augintiniams, kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje, kur visą gruodį Jūsų lauks įvairios akcijos papildas, pašarams ar priežiūros priemonėms.
Skaityti
Apie lėtines inkstų ligas – šunims ir katėms
07/13/2021
Apie lėtines inkstų ligas – šunims ir kat ...
Terminas inkstų liga arba nefropatija reiškia ligą, kuri paveikia vieną arba abu inkstus ir sutrikdo jų funkcionavimą, kas gali sukelti inkstų nepakankamumą.
Skaityti
Rudadumblių (Kelp) nauda šunims ir katėms
07/01/2021
Rudadumblių (Kelp) nauda šunims ir katėms
Kelp yra rudadumbliai - rudųjų jūros dumblių arba jūros daržovių rūšis, kuri auga pakrantėse, maistingame vandenyje. Rudadumbliuose yra daugybė maistinių medžiagų, todėl jie gali būti labai naudingi šunims ir katėms.
Skaityti
10 priežasčių, kodėl vertėtų savo augintinį šerti holistiniu pašaru
11/13/2020
10 priežasčių, kodėl vertėtų savo augintinį ...
Pirmi trys ingredientai yra pagrindinės produkto sudedamosios dalys. Holistinio pašaro trys ar bent dvi pagrindinės sudedamosios dalys yra šviežia ir džiovinta mėsa.
Skaityti
Kaip saugiai pakeisti sausą pašarą katėms?
10/14/2020
Kaip saugiai pakeisti sausą pašarą katėms?
Mūsų kačių mityboje būna mažiau įvairovės ir greitas perėjimas nuo vieno pašaro prie kito gali sukelti sutrikimų katės organizmui.
Skaityti
Dažniausiai užduodami klausimai apie MARP katėms
09/03/2020
Dažniausiai užduodami klausimai apie MARP katėm ...
Sausas maistas katėms turėtų būti gausus baltymais, vidutinio riebumo ir su mažai angliavandenių. Katės geriausiai virškina gyvulinės kilmės baltymus. Katės dažnai medžioja mažesnį už save grobį, kas mums parodo, kad jas reikia šerti mažesnėmis porcijomis, kelis kartus per dieną.
Skaityti
Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.