01/19/2022
Dažniausiai pasitaikančios augintinių akių lig ...
Daugelis dalykų gali turėti įtakos augintinių regėjimui: alergijos, virusinės ar bakterinės kilmės infekcijos, traumos. Nors kai kurios akių problemos yra nedidelės ir išsprendžiamos tinkamai gydant, kitos gali būti rimtos ir sukelti papildomų su regėjimu susijusių bėdų.
Skaityti
12/07/2021
Artėjančių švenčių nuolaidos
Kad šventės būtų dar gardesnės Jūsų augintiniams, kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje, kur visą gruodį Jūsų lauks įvairios akcijos papildas, pašarams ar priežiūros priemonėms.
Skaityti
07/13/2021
Apie lėtines inkstų ligas – šunims ir kat ...
Terminas inkstų liga arba nefropatija reiškia ligą, kuri paveikia vieną arba abu inkstus ir sutrikdo jų funkcionavimą, kas gali sukelti inkstų nepakankamumą.
Skaityti
07/01/2021
Rudadumblių (Kelp) nauda šunims ir katėms
Kelp yra rudadumbliai - rudųjų jūros dumblių arba jūros daržovių rūšis, kuri auga pakrantėse, maistingame vandenyje. Rudadumbliuose yra daugybė maistinių medžiagų, todėl jie gali būti labai naudingi šunims ir katėms.
Skaityti
06/11/2021
Vasara su augintiniais
Vasara tai ne tik smagus ir aktyvus metų laikas mums ir mūsų augintiniams, tačiau ir laikas, reikalaujantis papildomos augintinio priežiūros. O kad vasaros linksmybės būtų lengvos, aktyvios, be traumų - norime įvardinti keletą paprastų ir kasdieniškų patarimų, kurie yra prevenciškai svarbūs, norint apsaugoti savo augintinį.
Skaityti
11/13/2020
10 priežasčių, kodėl vertėtų savo augintinį ...
Pirmi trys ingredientai yra pagrindinės produkto sudedamosios dalys. Holistinio pašaro trys ar bent dvi pagrindinės sudedamosios dalys yra šviežia ir džiovinta mėsa.
Skaityti
10/14/2020
Kaip saugiai pakeisti sausą pašarą katėms?
Mūsų kačių mityboje būna mažiau įvairovės ir greitas perėjimas nuo vieno pašaro prie kito gali sukelti sutrikimų katės organizmui.
Skaityti
06/10/2020
Nutrix Più sausas pašaras – naujienos iš ...
Nutrix Più yra pradėtas kurti daktaro Armelio Cristalli, veterinaro, kuris specializavosi gyvūnų mityboje. Šis pašaras šunims ir katėms pradėtas gaminti nuo šeštojo dešimtmečio, pirmieji Italijoje ir vieni iš pirmųjų Europoje.
Skaityti
06/08/2020
Besikasantis šuo: atopiniu dermatitu sergantis pa ...
Besikasantis šuo: atopiniu dermatitu sergantis pacientas – praktinis požiūris į diagnozę ir valdymą - nemokamas internetinis seminaras
Skaityti
05/22/2020
Šuniukų imuninės sistemos apsauga: nuo gimimo i ...
Šuniukų imuninės sistemos apsauga: nuo gimimo iki vakcinacijos - nemokamas internetinis seminaras
Skaityti
05/07/2020
Šlubavimas: ką su tuo turėtų daryti neurologas ...
Šlubavimas: ką su tuo turėtų daryti neurologas? - nemokamas internetinis seminaras
Skaityti
04/07/2020
Ūmaus ir lėtinio viduriavimo diagnostika ir vald ...
Ūmaus ir lėtinio viduriavimo diagnostika ir valdymas šunims - nemokamas internetinis seminaras
Skaityti
03/30/2020
Gerųjų bakterijų revoliucija – Immunity C ...
Immunity Complex™ papildų grupė yra sukurta Pharmacross kompanijos, remiantis veterinarijos gydytojų tyrimais ir suprantant imuninės sistemos svarbą. Šių produktų pagrindą sudaro laktoferinas ir nukleotidai, kurie pakelia imunokompetenciją šunims ir katėms. Ką tai reiškia?
Skaityti
03/12/2020
Sąnarių priežiūra su GlycoFlex®
Suvokiant, kaip veikia jūsų augintinio sąnariai, galėsite įvertinti veikimą tokio papildo kaip GlycoFlex.
Skaityti
03/03/2020
Dažniausiai užduodami klausimai apie MARP katėm ...
Sausas maistas katėms turėtų būti gausus baltymais, vidutinio riebumo ir su mažai angliavandenių. Katės geriausiai virškina gyvulinės kilmės baltymus. Katės dažnai medžioja mažesnį už save grobį, kas mums parodo, kad jas reikia šerti mažesnėmis porcijomis, kelis kartus per dieną.
Skaityti
01/11/2020
Lėtinės inkstų ligos terapija – šunims i ...
Lėtinės inkstų ligos terapija – Hiperfosfatemija. Fosforo koncentracija kraujo serume ir plazmoje daugiausia priklauso nuo žarnyno įsisavinimo ir šlapimo išsiskyrimo.
Skaityti
Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.