Grįžti atgal
11/13/2020

10 priežasčių, kodėl vertėtų savo augintinį šerti holistiniu pašaru

Šunims
Holistinis maistas šunims Marp

1. Aukštos kokybės ingredientai. Pirmi trys ingredientai yra pagrindinės produkto sudedamosios dalys. Holistinio pašaro trys ar bent dvi pagrindinės sudedamosios dalys yra šviežia ir džiovinta mėsa.

2. Holistiniame maiste nerasite šalutinių „masei užpildyti“ skirtų ingredientų. Holistinis gyvūnų maistas yra visapusiškai harmoningas produktas, kurio visi ingredientai yra naudingi ir reikalingi jūsų gyvūno organizmui. Holistiniame maiste nerasite kukurūzų miltų, kukurūzų glitimo ar kviečių glitimo, nes tai reikštų, jog produktas neatitinka mitybos, kuri evoliuciškai yra reikalinga jūsų augintiniui, reikalavimų.

3. Geresnė kailio būklėSveiko kailio požymiai yra blizgantis ir mažiau slenkantis kailis. Kokybiški ingredientai ir žuvų taukai prisideda prie puikios kailio būklės. Gyvūnams, kurie natūraliai nuolat šeriasi, naudojant holistinį pašarą, plaukų šėrimasis gali ženkliai sumažėti.

4. Geresnė odos būklė. Aliejai, kurie randami gerai subalansuotame holistiniame pašare, padeda išlaikyti odos drėgmę ir apsaugo ją nuo išsausėjimo. Jei turite augintinį, kuris turi sausą ar pleiskanojančią odą, galite pastebėti, kad holistinis maistas padeda sumažinti ir galiausiai pašalinti šią odos problemą. Žuvų taukai ir vitaminas E yra puikūs ingredientai, siekiant išlaikyti puikią odos būklę.

5. Akių būklė. Holistinis maistas dažnai turi daugiau antioksidantų turinčių ingredientų, kurie yra naudingi ne tik gyvūno bendrai sveikatos būklei, bet ir labai naudingi norint išlaikyti sveikas akis. Vyresniame amžiuje dauguma gyvūnų patiria problemų su regėjimu. Be to, kai kurios veislės turi genetinę tendenciją akių ligoms. Holistinis maistas palaiko puikią akių sveikatą ir gali padėti sumažinti problemas, susijusias su akių būkle.

6. Geresnė širdies sveikata. Vienas iš holistinių maisto produktų  ypatumų – baltymų kokybė. Naudojant liesesnius baltymus, augintiniai turi daug mažiau problemų dėl svorio. Panašiai kaip žmonės, kurie valgo liesą mėsą, o ne riebią, taigi, gyvūnas, kuris valgo liesesnius ingredientus, turės stipresnę ir sveikesnę širdį.

7. Virškinimo būklė. Augintinis šeriamas holistiniu pašaru, paprastai turi daug geresnę žarnyno būklę, nes holistiniame maiste yra probiotikų. Ši sudedamoji dalis padeda gerosioms bakterijoms klestėti jūsų keturkojo žarnyne, taip padėdama geriau virškinti pašarą.

8. Tuštinimasis ir išmatos. Vienas dažniausiai pastebimas pokytis, kai įprastas pašaras yra pakeičiamas į holistinį pašarą (dažniausiai be grūdų), yra retesnis tuštinimasis ir mažesnis išmatų kiekis. Taip atsitinka todėl, kad žemesnės kokybės pašare yra daug produktų, kurie reikalingi tik kaip užpildai, todėl augintinis daug daugiau tuštinasi (kadangi šios „atliekos“ paprasčiausiai patenka į gyvūno žarnyną, bet nėra pasisavinamos). Pašaro pakeitimas iš žemesnės kokybės maisto į holistinį padės sumažinti tuštinimąsi į vieną ar du kartus per dieną. Augintinių virškinimas, šeriant holistiniu pašaru, bus pastebimai sveikesnis, nes šėrimas žemesnės kokybės pašaru gali sukelti viduriavimą, blogai suformuotas išmatas ir vidurių užkietėjimą.

9. Energija. Tai panašu į tai, kaip žmonės natūraliai gauna daugiau energijos, kai jie valgo sveikesnį maistą. Kai jūsų augintinis ėda prastos kokybės maistą, organizmas turi išnaudoti daugiau energijos, kad jį suvirškintų ir, kad gautų reikalingas maistines medžiagas. Kai daugiau energijos sunaudojama maistui suskaidyti tuomet mažiau energijos lieka žaidimams ir kitai kasdieninei jūsų augintinio veiklai. Aukštesnės kokybės pašaro ingredientai yra lengviau virškinami.

10. Mažiau alergijų. Nors tai gali netikti visiems keturkojams, tačiau kai kuriems, turintiems alergiją, padeda holistinis sausas pašaras. Tai ypač aktualu šunims, turintiems alergiją grūdams. Alergija gali pasireikšti – odos sausumu ar niežėjimu, pernelyg dažnu kojų laižymu, plaukų slinkimu, atsišerpetojusia ir pleiskanojančia oda. Holistinis šunų pašaras, turi daug žuvų taukų ir vitamino E, tai padeda gydant alergijas, atsirandančias dėl maisto.

UAB Vetslėnis oficialus MARP atstovas Lietuvoje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.