Grįžti atgal
12/12/2022

Blue Pet Co – maistingi papildai jūsų augintiniui

Šunims
Blue Pet Co papildai

Nauja banga gyvūnų mityboje su Blue Pet Co

Blue Pet Co yra žinomi dėl unikalių papildų asortimento, kurie yra praturtinti jūros dumblių ekstraktais iš Atlanto vandenyno pakrantės Airijoje. Kiekviena natūralių papildų formulė yra papildyta ekologiškais jūros dumblių kompleksais ir mikroelementais. Asortimentas sudarytas ir pritaikytas prie specifinių šuns sveikatos poreikių.

Blue Pet Co yra sąmoningų verslininkų, mokslininkų ir naminių gyvūnėlių mylėtojų komanda, kuri yra pasiryžusi daryti gerą įtaką pasauliui. Veiklą vykdo pasitelkiant žiedinį verslo modelį, kuris yra tvarus, atkuriantis ir turintis įtakos ateičiai.

Jūros dumbliai ir jų nauda 

Jūros dumbliai visame pasaulyje pripažįstami, kaip labai maistingas supermaistas, ir yra toks pat naudingas gyvūnams kaip ir žmonėms. 

Jūros mineralai bei jūros dumbliai turi regeneracinę ir apsauginę galią. Suderinus juos su kitais esminiais ingredientais yra kuriami produktai, kurie naudingi augintinio sveikatai.

Jūros dumbliai yra super šaltinis, kuriame yra ne mažiau nei 60 mikro ir makroelementų: mineralai, vitaminai, nepakeičiamos riebalų rūgštys, angliavandeniai, skaidulos ir naujos fitonutrientų augalų molekulės. Produktai papildyti jūros dumbliais palaiko judrumą, sąnarių ir raumenų sveikatą, odos ir kailio būklę, sveikas dantenas ir gaivų burnos kvapą.

Blue Pet Co ingredientai gaminami pagal Origin Green protokolus, Airijos maisto ir gėrimų tvarumo programą, kuri leidžia maisto pramonei nustatyti ir pasiekti tvarumo tikslus bei nuolatinį tobulėjimą.

Blue pet papildai

Tvarumas ir natūralūs komponentai

Gamtą ir aplinką Blue Pet Co laiko pagrindiniais savo komandos nariais – dėl siekio, kad verslas kuo mažiau paliestų gamtą ir  paliktų planetą geresne vieta. 

Visa tai gerokai viršija tvarumo sąvoką ir apima ilgalaikį požiūrį į tai, kaip naudojame, valdome ir saugome išteklius, kuriuos gamta maloniai mums sukuria. Žiedinės ekonomikos principai yra pagrindiniai įmonės komponentai.

Prisitaikydami prie gamtos ciklų ir ritmo, Blue Pet Co bendradarbiauja su Seaweed Collective tinklu, kurie tvariai augina ir airiškus jūros dumblius renka rankomis. Derliaus nuėmimo vietos keičiamos 3–5 metų ciklu, kad jūros dumbliai galėtų atsinaujinti ir ataugti. Iš šių jūros dumblių yra gaminami švarūs ir labai gryni ingredientai, kurie yra pagrindiniai Blue Pet Co gaminių sudėties komponentai

Seaweed Collective mokslininkų komanda naudoja švarias technologijas ir pažangiausias biologijos bei biotechnologijos žinias. Visa tai tam, kad sukurtų jūrinius ingredientus ir pagal užsakymą pagamintas formules, kurios yra Blue Pet Co šunų papildų asortimento pagrindas.

 • Mūsų jūros dumbliai yra sertifikuoti, ekologiški ir tvariai nuskinti rankomis, kas užtikrina ataugimą ir netrikdo gležno jūros dugno.
 • Patys auginame savo jūros dumblius ilgomis linijomis Airijos Atlanto vandenyne ir tai ne tik pagerina tiekimo užtikrinimą, augimo atsekamumą, kokybės kontrolę, bet ir teikia naudos vandenynų ir klimato sveikatai.
 • Blue Pet Co bioaktyviosios medžiagos gaminamos naudojant pakopinį biorafinavimo modelį, siekiant užtikrinti, kad būtų panaudota 100% surenkamų laukinių ir ūkiuose auginamų jūros dumblių, sukuriant iš jūros dumblių gautas bioaktyviąsias medžiagas be atliekų.
 • Tvaraus perdirbimo principai yra taikomi kiekviename žingsnyje – ekologiškai sertifikuotose gamyklose.
 • Patentuotas, mažai energijos suvartojantis, cheminių medžiagų nereikalaujantis procesas naudojamas pagal aukščiausius tvarumo standartus.
 • Dėl to gaunami biologiškai aktyvūs produktai, skirti naudoti naminių gyvūnėlių mityboje.

Blue Pet Co patentuoti jūros dumblių kompleksai

PhyCoidan™

kompleksas, išgautas iš 100% airiškų Fucus vesiculosus jūros dumblių, praturtintas funkciniu polisacharidu Fucoidan, natūraliais antioksidantais jūriniais polifenoliais, vitaminais ir mineralais. Kartu jie palaiko mobilumą, lankstumą, sąnarių ir raumenų sveikatą.

PhytoDent™

yra unikalus jūros dumblių kompleksas, kuriame yra Ascophyllum nodosum ir Fucus vesiculosus ekstraktų mišinys. Praturtintas funkciniu polisacharidu fukoidanu, jūriniais antioksidantais polifenoliais, vitaminais ir mineralais. Kartu jie palaiko sveikas dantenas, mažina apnašų susidarymą ir gerina šunų burnos sveikatą.

PhytoMara™

išgaunamas iš 100% airiškų Ascophyllum nodosum jūros dumblių, praturtintas funkciniais polisacharidais Laminarinu, Fukoidanu, Alginatu ir polifenoliais. Kartu jie palaiko plaukų ląstelių ciklo kelius, susijusius su storu, blizgančiu ir  sveiku kailiu.

Blue Pet Co natūralūs, jūros dumbliais praturtinti produktai šunims

GoActive™ šiuose kramtomuosiuose papilduose yra mūsų patentuotas jūros dumblių kompleksas PhyCoidan™ ir kruopščiai atrinkti mikroelementai. Kartu jie palaiko judrumą, sveikus sąnarius ir raumenis. Galima rinktis žemės riešutų sviesto arba vištienos skonio.

 • Vitaminas C – skatina patogų judėjimą šunims, kurių sąnariai sustingę ir skaudantys.
 • Vitaminas D3 vaidina esminį vaidmenį raumenų augimui ir vystymuisi bei raumenų susitraukimo reguliavimui.

GoShine™ šie papildai turi unikalių jūros dumblių kompleksų PhytoMara™ ir PhyCoidan™, kurie padeda palaikyti sveiką odos, kailio būklę ir išvaizdą. Žemės riešutų sviesto arba vištienos skonio.

 • Vitaminas C yra galingas antioksidantas, kuris palaiko laisvuosius radikalus ir skatina sveiką odos būklę.
 • Vitaminas E yra riebaluose tirpus antioksidantas, kuris palaiko laisvuosius radikalus, kad sustiprintų odos sveikatą.
 • Biotinas, taip pat žinomas kaip vitaminas B7, yra maitinanti maistinė medžiaga, kuri palaiko sveiką odos būklę.

GoSmile™ unikali šių skanių dantų lazdelių formulė, forma ir tekstūra, praturtinta  jūros dumblių kompleksu PhytoDent™, palaiko sveikas dantenas ir mažina apnašų susidarymą, išlaiko dantis švarius ir gaivų kvėpavimą. Žemės riešutų sviesto arba vištienos skonio.

♻️ Visos pakuotės yra 100% perdirbamos

UAB Vetslėnis oficialus Blue Pet Co. papildų atstovas Lietuvoje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.