Grįžti atgal
09/12/2022

Blue Pet Co – maistingi papildai jūsų augintiniui

Šunims
Blue Pet Co papildai

Nauja banga gyvūnų mityboje su Blue Pet Co

Blue Pet Co yra žinomi dėl unikalių papildų asortimento, kurie yra praturtinti jūros dumblių ekstraktais iš Atlanto vandenyno pakrantės Airijoje. Kiekviena natūralių papildų formulė yra papildyta ekologiškais jūros dumblių kompleksais ir mikroelementais. Asortimentas sudarytas ir pritaikytas prie specifinių šuns sveikatos poreikių.

Blue Pet Co yra sąmoningų verslininkų, mokslininkų ir naminių gyvūnėlių mylėtojų komanda, kuri yra pasiryžusi daryti gerą įtaką pasauliui. Veiklą vykdo pasitelkiant žiedinį verslo modelį, kuris yra tvarus, atkuriantis ir turintis įtakos ateičiai.

Jūros dumbliai ir jų nauda 

Jūros dumbliai visame pasaulyje pripažįstami, kaip labai maistingas supermaistas, ir yra toks pat naudingas gyvūnams kaip ir žmonėms. 

Jūros mineralai bei jūros dumbliai turi regeneracinę ir apsauginę galią. Suderinus juos su kitais esminiais ingredientais yra kuriami produktai, kurie naudingi augintinio sveikatai.

Jūros dumbliai yra super šaltinis, kuriame yra ne mažiau nei 60 mikro ir makroelementų: mineralai, vitaminai, nepakeičiamos riebalų rūgštys, angliavandeniai, skaidulos ir naujos fitonutrientų augalų molekulės. Produktai papildyti jūros dumbliais palaiko judrumą, sąnarių ir raumenų sveikatą, odos ir kailio būklę, sveikas dantenas ir gaivų burnos kvapą.

Blue Pet Co ingredientai gaminami pagal Origin Green protokolus, Airijos maisto ir gėrimų tvarumo programą, kuri leidžia maisto pramonei nustatyti ir pasiekti tvarumo tikslus bei nuolatinį tobulėjimą.

Blue pet papildai

Tvarumas ir natūralūs komponentai

Gamtą ir aplinką Blue Pet Co laiko pagrindiniais savo komandos nariais – dėl siekio, kad verslas kuo mažiau paliestų gamtą ir  paliktų planetą geresne vieta. 

Visa tai gerokai viršija tvarumo sąvoką ir apima ilgalaikį požiūrį į tai, kaip naudojame, valdome ir saugome išteklius, kuriuos gamta maloniai mums sukuria. Žiedinės ekonomikos principai yra pagrindiniai įmonės komponentai.

Prisitaikydami prie gamtos ciklų ir ritmo, Blue Pet Co bendradarbiauja su Seaweed Collective tinklu, kurie tvariai augina ir airiškus jūros dumblius renka rankomis. Derliaus nuėmimo vietos keičiamos 3–5 metų ciklu, kad jūros dumbliai galėtų atsinaujinti ir ataugti. Iš šių jūros dumblių yra gaminami švarūs ir labai gryni ingredientai, kurie yra pagrindiniai Blue Pet Co gaminių sudėties komponentai

Seaweed Collective mokslininkų komanda naudoja švarias technologijas ir pažangiausias biologijos bei biotechnologijos žinias. Visa tai tam, kad sukurtų jūrinius ingredientus ir pagal užsakymą pagamintas formules, kurios yra Blue Pet Co šunų papildų asortimento pagrindas.

Blue Pet Co produktai ir ingredientai:  

PhyCoidan™ kompleksas, išgautas iš 100% airiškų Fucus vesiculosus jūros dumblių, praturtintas funkciniu polisacharidu Fucoidan, natūraliais antioksidantais jūriniais polifenoliais, vitaminais ir mineralais. Kartu jie palaiko mobilumą, lankstumą, sąnarių ir raumenų sveikatą.

PhytoDent™ yra unikalus jūros dumblių kompleksas, kuriame yra Ascophyllum nodosum ir Fucus vesiculosus ekstraktų mišinys. Praturtintas funkciniu polisacharidu fukoidanu, jūriniais antioksidantais polifenoliais, vitaminais ir mineralais. Kartu jie palaiko sveikas dantenas, mažina apnašų susidarymą ir gerina šunų burnos sveikatą.

PhytoMara™ išgaunamas iš 100% airiškų Ascophyllum nodosum jūros dumblių, praturtintas funkciniais polisacharidais Laminarinu, Fukoidanu, Alginatu ir polifenoliais. Kartu jie palaiko plaukų ląstelių ciklo kelius, susijusius su storu, blizgančiu ir  sveiku kailiu.

Vitaminas D3 vaidina esminį vaidmenį raumenų augimui ir vystymuisi bei raumenų susitraukimo reguliavimui.

Vitaminas C yra galingas antioksidantas, kuris palaiko laisvuosius radikalus ir skatina sveiką odos būklę. Gerina judėjimą šunims, kurių sąnariai sustingę ir skaudantys.

Vitaminas E yra riebaluose tirpus antioksidantas, kuris palaiko laisvuosius radikalus, kad sustiprintų odos sveikatą.

Biotinas, taip pat žinomas kaip vitaminas B7, yra maitinanti maistinė medžiaga, kuri palaiko sveiką odos būklę.

Blue Pet Co natūralūs, jūros dumbliais praturtinti produktai šunims

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.