Grįžti atgal
03/09/2024

Gerųjų bakterijų nauda augintinio organizmui

Katėms

Immunity Complex™ papildų grupė yra sukurta Pharmacross įmonės, remiantis veterinarijos gydytojų tyrimais ir suprantant imuninės sistemos svarbą. Šių produktų pagrindą sudaro laktoferinas ir nukleotidai, kurie pakelia imunokompetenciją šunims ir katėms. Ką tai reiškia? Pasiekiama, kad imuninė sistema reaguotų efektyviau į prognozuojamus bloguosius „agentus“ (ligos sukelėjus). Immunity Complex™ produktai yra unikalūs dėl daugybės panaudojimo būdų, norint pagerinti šunų ir kačių gerovę.

Immunity Complex Pharmacross papildai

Vienas iš Pharmacross sukurtų produktų kartu su Immunity Complex™ – EnteroIMMUNE, kuris, galima teigti, jog yra ne tik probiotikas, o kur kas daugiau! Gerųjų bakterijų papildai yra nepakeičiama priemonė, palaikant augintinių gerovę ir sveikatą. Naudojant šį papildą, atsiradus poreikiams, tokiems kaip keičiant pašarą, esant virusinėms ligoms, vartojant antibiotikus ar esant žarnyno parazitams – padeda atkurti ir išlaikyti žarnyno mikroflorą.

Nukleotidai ir laktoferinas stiprina imunitetą, o gerosios bakterijos veikia kaip natūralus probiotikas, skatinantis sveiką virškinimą ir mažinantis infekcijų riziką. EnteroIMMUNE padeda užtikrinti, kad augintinis būtų stiprus, sveikas ir atsparus ligoms.

Kada naudoti EnteroIMMUNE?

Keičiant augintinio pašarą. Keičiant augintinio pašarą, svarbu užtikrinti, kad gyvūno virškinimo sistema prisitaikytų prie naujo maisto. Gerųjų bakterijų papildai yra esminė dalis šio proceso, nes jie padeda išlaikyti teigiamą žarnyno mikrofloros pusiausvyrą. EnteroIMMUNE ne tik padeda prisitaikyti lengviau prie naujo pašaro, skatina efektyvų maisto virškinimą, bet ir padeda mažinti virškinimo sutrikimų rizikas, tokią kaip viduriavimas ar pilvo pūtimas.

Kai yra naudojami antibiotikai. Kai augintinis vartoja antibiotikus, svarbu suprasti, kad jie ne tik naikina kenksmingas bakterijas, bet ir gali paveikti gerąsias bakterijas organizme, sutrikdydami žarnyno mikroflorą. Todėl būtina naudoti gerąsias bakterijas kaip papildą, siekiant atkurti ir palaikyti teigiamą žarnyno mikrofloros pusiausvyrą. Probiotikai padeda atkurti gerųjų bakterijų populiaciją, skatina imuninę sistemą ir mažina antibiotikų vartojimu sukeliamas nepageidaujamas pasekmes, tokias kaip virškinimo sutrikimai ar jautrumas infekcijoms. Todėl naudojant EnteroIMMUNE kartu su antibiotikais, galima pagerinti jūsų augintinio sveikatą ir greitai atkurti normalią žarnyno funkciją.

Kai augintinis serga virusinėmis ligomis. Kai augintinis serga virusinėmis ligomis, pavyzdžiui, tokiomis kaip šunų parvovirusas, jo imuninė sistema gali labai nusilpti. Šiuo metu yra ypač svarbu palaikyti ir sustiprinti jo imunitetą bei padėti organizmui kovoti su virusu. Gerųjų bakterijų papildai gali būti labai naudingi šioje situacijoje, nes jie padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko teigiamą žarnyno mikrofloros pusiausvyrą. Probiotikai skatina sveikų bakterijų augimą žarnyne, o tai suteikia organizmui papildomos apsaugos nuo infekcijos ir padeda greičiau atsigauti po ligos. Be to, gerųjų bakterijų naudojimas gali sumažinti virškinimo sutrikimo riziką, kuri dažnai lydi virusines ligas.

Esant žarnyno parazitams, pirmuonims. Kai augintinis susiduria su žarnyno parazitais, jo sveikata gali būti rimtai paveikta, nes parazitai gali sukelti virškinimo sutrikimus, nutukimą, išsekimą ir kitas sveikatos problemas. Naudojant gerąsias bakterijas, galite padėti atstatyti ir išlaikyti teigiamą žarnyno mikrofloros pusiausvyrą. Probiotikai skatina gerųjų bakterijų augimą žarnyne ir taip padeda konkuruoti su parazitais, mažindami jų galimybę pasklisti ir daugintis. Be to, gerųjų bakterijų naudojimas gali sustiprinti augintinio imuninę sistemą ir padėti organizmui kovoti su parazitais bei atsigauti po jų poveikio.

Apie EnteroIMMUNE

 • Produktas priklauso PARNUT kategorijai.
 • EnteroIMMUNE ™ yra skirtas – mitybos atstatymui, sveikimui šunims ir katėms.
 • EnteroIMMUNE ™ gali būti naudojamas esant sveikimo stadijoms / ligoms: viduriavimui, IBD, gydant antibiotikais, virškinimo trakto sutrikimams, kuriuos sukelia bakterijos, virusai ar parazitai.

EnteroIMMUNE – išskirtinis ir vienetinis papildas – skirtas šunims ir katėms – palaikyti jų virškinimo trakto būklę sveiką ir stabilią, tai puikus produktas, norint atstatyti žarnyno mikroflorą po ligų.

Šunys virškinimo traktuose turi unikalias mikrobų (bakterijų, grybelių, virusų, mielių) kolekcijas, bendrai vadinamas žarnyno mikrobioma. Mikrobiome esančios bakterijos yra labai svarbios virškinimui, nes gauna daug naudingų maistinių medžiagų iš maisto, kurį valgo jūsų šuo. Didžioji dalis imuninės sistemos komponentų yra šuns žarnyne: optimaliai veikiant, šis imuninės sistemos ir mikrobiomų aljansas leidžia sukelti apsauginę reakciją į patogenus.

Kaip žinote, daugumoje rinkoje esančių produktų sudėtyje yra tik probiotikai, prebiotikai arba jų deriniai (simbiotikai), siekiant pagerinti mikrobiomą. EnteroIMMUNE ™ dėka Immunity Complex ™ –  taip pat pagerina imuninę sistemą, kuri vaidina svarbų vaidmenį, palaikant sveiką žarnyną, žinant, jog didžioji dalis imuninės sistemos komponentų yra šuns žarnyne. Immunity Complex ™ yra išskirtinė Pharmacross sukurta formulė, kurio sudėtyje yra laktoferinas ir nukleotidai, kurie padidina kačių ir šunų imuninės sistemos aktyvumą.

Unikali ir išskirtinė kombinacija 

 • Laktoferinas: Antibakterinis ir antivirusinis veikimas, imunostimuliatorius, sumažina E.Coli ir Cl. perfringens.
 • Nukleotidai: 40% minimalus kiekis 5-monofosfato, gastro apsauga (gleivinės augimas), tiesioginis poveikis, išsaugojant žarnyno barjero vientisumą, greitas žarnyno atsistatymas po badavimo, infekcijos, baltymų trūkumo, padidėjusių IgG, IgA, IgM lygis – limfocitų gausos.
 • Krekenos: šaltinis imunoglobulinų, energijos bei gastro apsauga. Efektyviai sutvarko pažeistą skrandžio gleivinę, didina skaičių Lactobacillus spp.
 • Enterococcus Faecum: probiotikas, kuris geriausiai „žino“ kada jam būti efektyviausiu, stabilizuojant žarnyno mikroflorą.

Kaip naudoti EnteroIMMUNE?

 • Rekomenduojama šunims 1 tabl. – 10kg.
 • Šį preparatą naudoti – 10-15 dienų.
 • Tinka ir katėms: 1 tabl. – 10kg.

Antras Pharmacross sukurtas produktas kartu su Immunity Complex™ – PuppIMMUNE, skirtas specialiai jauniklių imunitetui stiprinti ir būti pasiruošus visiems organizmo iššūkiams nuo pat pirmų gyvenimo dienų.

Kada naudoti PuppIMMUNE?

Imuninė sistema yra jauniklių “galinga apsauga”. Pirminė imuninės sistemos paskirtis yra ginti organizmą nuo pašalinių įsibrovėlių arba abnormalių ląstelių, kurios puola organizmą. Pasyvus motinos antikūnų pernešimas per priešpienį yra labai svarbus mažylio išgyvenimui. Priešpienyje, specifiniame pieno liaukos sekrete, pagamintame per pirmąsias dvi dienas po gimdymo, gausu imunoglobulinų. Tačiau svarbu yra tai, kad jauniklių imuninė sistema bręsta nuo gimimo iki maždaug šešių mėnesių amžiaus.

Šuniukų imuninė sistema yra subrendusi maždaug nuo šešių mėnesių amžiaus, todėl netrukus po gimimo šuniukams gresia didelė infekcinių ligų rizika. Ankstyvame amžiuje naujagimius šuniukus saugo motininiai antikūnai. Mažėjant motinos antikūnų kiekiui, nepakanka jų apsaugoti nuo infekcijų, kol vis dar nėra aktyvaus imuniteto. Šis kritinis laikotarpis, kai šuniukai yra jautrūs infekcijoms, yra žinomas kaip „imuninė skylė“. Pharmacross rekomenduoja naudoti PuppIMMUNE nuo nujunkymo iki 6 mėnesių amžiaus.

Šuniukams yra labai svarbu išlaikyti tinkamai funkcionuojančią imuninę sistemą. PuppIMMUNE dėka Immunity Complex™ suteikia jūsų šuniukams mitybos impulsą jų imuniniam atsakui ir pagerina nujunkyto šuniuko imunitetą. Naudojant PuppiIMMUNE šuniukai bus apsaugoti nuo gyvenimo pradžios“, – teigia Pharmacross gamybos vadovas Adriano Casella.

PuppIMMUNE nesukelia neigiamo poveikio ir yra saugu naudoti nėštumo metu. Remiantis dabartine bibliografija, nėra jokio šalutinio poveikio, toksiškumo ar nepageidaujamų reakcijų, vartojant nukleotidus ir laktoferiną rekomenduojamomis dozėmis – katėms ir šunims.

Apie PuppIMMUNE

 • PuppIMMUNE ™ yra produktas, kuriame yra Immunity Complex™ (laktoferinas ir nukleotidai)
 • PuppIMMUNE ™ papildas yra skirtas katėms ir šunims. Šis produktas gali padėti palaikyti efektyvesnį imuniteto atsaką į patogenus ir pagerinti nujunkytų šuniukų ir kačiukų imunitetą. Su PuppIMMUNE™ šuniukai ir kačiukai bus apsaugoti nuo pirmų gyvenimo žingsnių.
 • PuppIMMUNE yra nurodomas netinkamos mitybos atvejais, streso atvejais (pvz. laktacijos, periodas prieš vakcinaciją), bakterinės infekcijos atveju (pvz. piodermija), virusinės infekcijos atveju ( pvz. parvovirusas) ir parazitinės infekcijos atveju (pvz. demodikozė, giardazė).

Laktoferinas vaidina svarbų vaidmenį imuninės sistemos gynyboje. Jis atlieka įvairias funkcijas (žinomiausias laktoferino vaidmuo yra geležies surišimas) biologinėse sistemose ir yra laikomas svarbiu įgimtu gynybos baltymu dėl savo antimikrobinio ir imunomoduliacinio poveikio.

Nukleotidai: Tyrimas (Tonini B. Atjunkytų nukleotidų administravimas: poveikis šuniukams. Milano universiteto daktaro disertacija, 2008) parodė, kad nukleotidai pagerina nujunkytų šuniukų imuninę būklę ir palengvina limfocitų dauginimąsi. Atsižvelgiant į šiuos duomenis, nukleotidai suteikia geresnį humorinį imuninį atsaką ir pagerina šuniukų imuninę būklę atjunkymo metu.

Katėms atliktas tyrimas (Rutherfurd-Markvick KJ, Hendriks WH, Morel PCH, Thomas DJ. Kačių imuniteto stiprinimo galimybė papildant maistą – Veterinarinė imunologija ir imunopatologija 152, 2013) parodė, kad nukleotidai pagerina biologinius imuninio atsako žymenis suaugusioms katėms, ypač padidindami fagocitinį aktyvumą.

Kaip naudoti PuppIMMUNE?

 • Rekomenduojama šunims ir katėms 1 šaukštelis – 2,5kg, sumaišyti su maistu.
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.