Grįžti atgal
06/09/2020

Gerųjų bakterijų revoliucija – sukurta Pharmacross

Katėms
Immunity Complex Pharmacross papildai

Immunity Complex™ papildų grupė yra sukurta Pharmacross kompanijos, remiantis veterinarijos gydytojų tyrimais ir suprantant imuninės sistemos svarbą. Šių produktų pagrindą sudaro laktoferinas ir nukleotidai, kurie pakelia imunokompetenciją šunims ir katėms. Ką tai reiškia? Pasiekiama, kad imuninė sistema reaguotų efektyviau į prognozuojamus bloguosius „agentus“ (ligos sukelėjus). Immunity Complex™ produktai yra unikalūs dėl daugybės panaudojimo būdų, norint pagerinti šunų ir kačių gerovę.

EnteroIMMUNE

  • Produktas priklauso PARNUT kategorijai.
  • EnteroIMMUNE ™ yra skirtas – mitybos atstatymui, sveikimui šunims ir katėms.
  • EnteroIMMUNE ™ gali būti naudojamas esant sveikimo stadijoms / ligoms: viduriavimui, IBD, gydymui antibiotikais, virškinimo trakto sutrikimams, kuriuos sukelia bakterijos, virusai ar parazitai.

EnteroIMMUNE – išskirtinis ir vienetinis papildas – skirtas šunims ir katėms – palaikyti jų virškinimo trakto buklę sveiką ir stabilią, tai puikus produktas, norint atstatyti žarnyno mikroflorą po ligų.

Šunys virškinimo traktuose turi unikalias mikrobų (bakterijų, grybelių, virusų, mielių) kolekcijas, bendrai vadinamas žarnyno mikrobioma. Mikrobiome esančios bakterijos yra labai svarbios virškinimui, nes gauna daug naudingų maistinių medžiagų iš maisto, kurį valgo jūsų šuo. Didžioji dalis imuninės sistemos komponentų yra šuns žarnyne: optimaliai veikiant, šis imuninės sistemos ir mikrobiomų aljansas leidžia sukelti apsauginę reakciją į patogenus.

Kaip žinote, daugumoje rinkoje esančių produktų sudėtyje yra tik probiotikai, prebiotikai arba jų deriniai (simbiotikai), siekiant pagerinti mikrobiomą. EnteroIMMUNE ™ dėka Immunity Complex ™ –  taip pat pagerina imuninę sistemą, kuri vaidina svarbų vaidmenį palaikant sveiką žarnyną, žinant, jog didžioji dalis imuninės sistemos komponentų yra šuns žarnyne. Immunity Complex ™ yra išskirtinė Pharmacross sukurta formulė, kurio sudėtyje yra laktoferinas ir nukleotidai, kurie padidina kačių ir šunų imuninės sistemos aktyvumą.

Unikali ir išskirtinė kombinacija 

Laktoferinas: Antibakterinis ir antivirusinis veikimas, imunostimuliatorius, sumažina E.Coli ir Cl. perfringens.

Nukleotidai: 40% minimalus kiekis 5-monofosfato, gastro apsauga (gleivinės augimas), tiesioginis poveikis išsaugojant žarnyno barjero vientisumą, greitas žarnyno atsistatymas po badavimo, infekcijos, baltymų trūkumo, padidėjusių IgG, IgA, IgM lygis – limfocitų gausa.

Krekenos: šaltinis imunoglobulinų, energijos bei gastro apsauga. Efektyviai sutvarko pažeistą skrandžio gleivinę, didina skaičių Lactobacillus spp.

Enterococcus Faecum: probiotikas, kuris geriausiai „žino“, kada jam būti efektyviausiu, stabilizuojant žarnyno florą.

Kaip naudoti?

  • Rekomenduojama šunims 1 tabl. – 10kg.
  • Šį preparatą naudoti nuo 10-15 dienų.
  • Tinka ir katėms: 1 tabl. – 10kg.

PuppIMMUNE

  • PuppIMMUNE ™ yra produktas, kuriame yra Immunity Complex™ (laktoferinas ir nukleotidai)
  • PuppIMMUNE ™ papildas yra skirtas katėms ir šunims. Šis produktas gali padėti palaikyti efektyvesnį imuniteto atsaką į patogenus ir pagerinti nujunkytų šuniukų ir kačiukų imunitetą. Su PuppIMMUNE™ šuniukai ir kačiukai bus apsaugoti nuo pirmų gyvenimo žingsnių.
  • PuppIMMUNE yra nurodomas netinkamos mitybos atvejais, streso atvejais (pvz. laktacijos, periodas prieš vakcinaciją), bakterinės infekcijos atveju (pvz. piodermija), virusinės infekcijos atveju ( pvz. parvovirusas) ir parazitinės infekcijos atveju (pvz. demodikozė, giardazė).

Imuninė sistema yra jauniklių “galinga apsauga”. Pirminė imuninės sistemos paskirtis yra ginti organizmą nuo pašalinių įsibrovėlių arba abnormalių ląstelių, kurios puola organizmą. Pasyvus motinos antikūnų pernešimas per priešpienį yra labai svarbus mažylio išgyvenimui. Priešpienyje, specifiniame pieno liaukos sekrete, pagamintame per pirmąsias dvi dienas po gimdymo, gausu imunoglobulinų. Tačiau svarbu yra tai, kad jauniklių imuninė sistema bręsta nuo gimimo iki maždaug šešių mėnesių amžiaus.

Šuniukams yra labai svarbu išlaikyti tinkamai funkcionuojančią imuninę sistemą. PuppIMMUNE dėka Immunity Complex™ suteikia jūsų šuniukams mitybos impulsą jų imuniniam atsakui ir pagerina nujunkyto šuniuko imunitetą. Naudojant PuppiIMMUNE šuniukai bus apsaugoti nuo gyvenimo pradžios“, – teigia Pharmacross gamybos vadovas Adriano Casella.

Kada naudoti?

Šuniukų imuninė sistema yra subrendusi maždaug nuo šešių mėnesių amžiaus, todėl netrukus po gimimo šuniukams gresia didelė infekcinių ligų rizika. Ankstyvame amžiuje naujagimius šuniukus saugo motininiai antikūnai. Mažėjant motinos antikūnų kiekiui, nepakanka jų apsaugoti nuo infekcijų, kol vis dar nėra aktyvaus imuniteto. Šis kritinis laikotarpis, kai šuniukai yra jautrūs infekcijoms, yra žinomas kaip „imuninė skylė“. Pharmacross rekomenduoja naudoti PuppIMMUNE nuo nujunkymo iki 6 mėnesių amžiaus.

PuppIMMUNE nesukelia neigiamo poveikio ir yra saugu naudoti nėštumo metu. Remiantis dabartine bibliografija, nėra jokių šalutinio poveikio, toksiškumo ar nepageidaujamų reakcijų, vartojant nukleotidus ir laktoferiną rekomenduojamomis dozėmis – katėms ir šunims.

Laktoferinas vaidina svarbų vaidmenį imuninės sistemos gynyboje. Jis atlieka įvairias funkcijas (žinomiausias laktoferino vaidmuo yra geležies surišimas) biologinėse sistemose ir yra laikomas svarbiu įgimtu gynybos baltymu dėl savo antimikrobinio ir imunomoduliacinio poveikio.

Nukleotidai: Tyrimas (Tonini B. Atjunkytų nukleotidų administravimas: poveikis šuniukams. Milano universiteto daktaro disertacija, 2008) parodė, kad nukleotidai pagerina imuninę buklę nujunkytų šuniukų ir palengvina limfocitų dauginimąsi. Atsižvelgiant į šiuos duomenis, nukleotidai suteikia geresnį humorinį imuninį atsaką ir pagerina šuniukų imuninę būklę atjunkymo metu.

Katėms atliktas tyrimas (Rutherfurd-Markvick KJ, Hendriks WH, Morel PCH, Thomas DJ. Kačių imuniteto stiprinimo galimybė papildant maistą – Veterinarinė imunologija ir imunopatologija 152, 2013) parodė, kad nukleotidai pagerina biologinius imuninio atsako žymenis suaugusiems katėms, ypač padidindami fagocitinį aktyvumą.

Kaip naudoti?

  • Rekomenduojama šunims ir katėms 1 šaukštelis – 2,5kg, sumaišyti su maistu.
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.