Grįžti atgal
03/12/2020

Sąnarių priežiūra su GlycoFlex®

Šunims
Glycoflex sąnariams
Kaip veikia jūsų gyvūno sąnariai?

Suvokiant, kaip veikia jūsų augintinio sąnariai, galėsite įvertinti veikimą tokio papildo kaip GlycoFlex.

Kremzlė yra pagrindinis jungiamasis audinys, kuris apjuosia kaulo galą aplink kiekvieną sąnarį. Ji veikia kaip pagrindinis kaulų amortizatorius kasdieninėje veikloje. Kremzlė sudaryta iš keturių pagrindinių komponentų: kolageno, glikozaminoglikanų (GAG), chondrocitų (kremzlės ląstelių) ir vandens. Sveika kremzlė nuolat reikalauja tokių medžiagų, kaip gliukozaminas, chondroitino sulfatas, metilsulfonimetanas ir kitų maisto medžiagų. Šios maistinės medžiagos yra transportuojamos į sąnarį per sinovinį skystį. Šis klampus skystis supa sąnarį ir yra atsakingas už jo lankstumą, mobilumą ir minkštumą. Dvi pagrindinės sinovinio skysčio sudedamosios dalys: gliukozanimas ir hialurono rūgštis, randamos liofilizuotose žaliosiose midijose iš Naujosios Zelandijos (Perna Canaliculus), kurios yra viena iš pagrindinių GlycoFlex sudedamųjų dalių.

Senstant mūsų gyvūnams, normalu, kad šios maistinės medžiagos formuojasi lėčiau ir jų neužtenka pilnavertiškam judėjimui. Todėl GlycoFlex ir būtų tinkamas atsakymas į klausimą: kaip galime pagelbėti gyvūno sąnariams?

PERNA CANALICULUS (GLYCOMEGA ™ PREKĖS ŽENKLO ŽALIOSIOS MIDIJOS)

Visuose GlycoFlex produktuose yra Perna canaliculus, žaliosios midijos iš Naujosios Zelandijos. Žaliosios midijos yra liofilizuotos, kad visos naudingos medžiagos būtų įtrauktos, užtikrinančios sveiko jungiamojo audinio palaikymą. Jose yra daug aminorūgščių, polipeptidų, natūralių chelatinių mineralų, riebalų rūgščių, glikozaminoglikanų (GAG), vitaminų, glikoproteinų, baltymų kompleksų, polisacharidų ir nukleorūgščių RNR ir DNR.

Žaliosios midijos turi visas didžiausias ir reikiamas GAG (gliukozaminoglikanų) grandinei dalis, įskaitant chondroitino – 4 ir -6 sulfatus bei hialurono rūgštį, kuri randasi jungiamuosiuose audiniuose tokiuose kaip: sąnarių kremzlės, sausgyslės, raiščiai ir sinovijos skystis.

Glycoflex išskirtinumas. GlycOmega™ prekės ženklo Perna canaliculus (žaliosios midijos) iš Naujosios Zelandijos – naudojamos tik GlycoFlex produktuose, išskirtinai VetriScience®  Labaratorijose. Liofilizuotos žaliosios midijos išlaiko visas naudingas medžiagas, kitaip nei žaliųjų midijų ekstraktas ar žaliųjų midijų milteliai, kuriuose trūksta tokių svarbių medžiagų kaip riebalų rūgštys ar kitų bioktyvių komponentų (riebalų rūgščių neturintys milteliai ir/ar ekstraktai). Pilnas organizmas yra naudojamas tik GlycoFlex® produktuose. Tik GlycoFlex® produktai yra gaminami su GlycOmega ™ Perna.

Visi GlycoFlex® gaminiai gaminami pagal griežtus kokybės kontrolės reikalavimus, įskaitant išsamią žaliavų ir gatavo produkto analizę.

Žaliųjų midijų nauda
 • Natūralus gliukozaminas. Sveikų kremzlių pagrindas.
 • Chondroitino sulfatas. Pagrindinė kremzlių sudedamoji dalis.
 • Hialurono rūgštis. Būtina išlaikyti tinkamą klampumą sinoviniam skysčiui aplink sąnarį.
 • Būtinosios riebalų rūgštys. Priešuždegiminės, kurios nėra gaminamos organizme.
 • Aminorūgštys. Žaliosios midijos turi 21 skirtingas amino rūgštis – reikalingas viso kūno audiniams.
 • Mineralai. Svarbūs kaulams ir kremzlėms.

Nors žaliųjų midijų pilna nauda šunims yra vis dar gana nežinoma, buvo atlikta keletas tyrimų, rodančių jų naudą gydant naminių gyvūnėlių osteortritą. Vienas iš tų tyrimų buvo  paskelbtas: įrodymais pagrįstame ir alternatyvios medicinos žurnale, įvertino šunų, kenčiančių nuo lėtinio skausmo, susijusio su osteortritu įtaką. Šunims, kuriems aštuonias savaites buvo duodami papildai su žaliosiomis midijomis patyrė mažiau skausmo ir judėjimo sunkumų nei tie, kurie vartojo papildus be žaliųjų midijų. Be to, šunims, vartojantiems papildus su žaliosiomis midijomis, reikėjo mažiau karprofeno – nesteroidinio vaisto nuo uždegimo (NVNU) – kovoti su lėtiniais skausmais.

GLYCOFLEX® – KLINIŠKAI ĮRODYTAS VEIKIMAS*
GlycoFlex® Plus, išplėstinis bet kurio amžiaus šunims skirtas papildas, kliniškai įrodyta, kad per keturias savaites gali padėti sumažinti kojų sąstingį iki 41%. Jungia gliukozaminą, chondroitiną, Perną, DMG, MSM ir svarbius antioksidantus, kad palaikytų jūsų šunų kasdienius judesius ir komfortą.
Išsirinkite tinkamiausią formulę savo augintiniui
Glyco-flex® Classic – papildas šunims – sąnariams
 • Papildas šunims augimo laikotarpiu palaikyti
 • Galima pradėti naudoti jau nuo 4 mėnesių
 • Glyco-flex® Classic-600 mg kramtomų tablečių sudėtyje yra žaliųjų midijų, kurių sudėtinės dalys gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas
Kaip naudoti?

Rekomenduojama naudoti valgio metu arba po valgio. Pradinė dozė 4-6 savaitės. Sveriantiems iki 14kg – 1 tabletė per dieną.

GlycoFlex® III – papildas šunims – sąnariams – trečioji pakopa
 • Papildas šunims
 • Glyco-flex III – trečioji pakopa, visapusiška pagalba sąnariams
 • Papilde esantis gliukozamino hidrochloridas, žaliosios midijos (Perna canaliculus) , vitaminas E ir vitaminas C gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas
 • Rekomenduojama senesniems ar dirbantiems šunims bei po ortopedinių operacijų
Kaip naudoti?

Rekomenduojama naudoti valgio metu arba po valgio. Pradinė dozė 4-6 savaitės. Sveriantiems 30kg – 1 tabletė per dieną.

GlycoFlex® Plus – papildas katėms – sąnariams
 • Papildas katėms (kramtukai)
 • Glyco-flex Plus – visapusiška pagalba sąnariams visų amžiaus grupių katėms
 • Papilde esantis gliukozamino hidrochloridas, žaliosios midijos (Perna canaliculus), vitaminas E ir vitaminas C gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas

DMG. DMG palaiko jūsų augintinio bendrą komfortą ir veikia kaip antioksidantas, palaikantis sąnarių sveikatą.

Gliukozaminas. Nustatyta, kad gliukozaminas palaiko glikozaminoglikanų gamyba (GAG) kremzlės matricoje ir aplink sinovinį skystį. Katei senstant vyksta GAG gamybos sumažėjimas ir tai gali sukelti sąnarių stresą, sinovinio skysčio retėjimą ir jungiamojo audinio susiskirstymą. Gliukozaminas taip pat palaiko šlapimo pūslės ir šlapimo takų funkcijas, palaikydamas gleivinės vientisumą.

MSM. MSM yra organinės sieros šaltinis. Viena iš GlycoFlex® sudedamųjų dalių, kuri palaiko daugybę kūno procesų, tokių kaip kolageno sintezės procesas, sąnarių ir jungiamojo audinio struktūrą. Gali padėti sumažinti skausmą.

Antioksidantai. Vitaminai C, E ir kitos maistinės medžiagos, kaip manganas, selenas ir vynuogių sėklų ekstraktas, vaidina svarbų pagalbinį vaidmenį padėdami gliukozaminui ir chondroitinui dirbti veiksmingai.

Kaip naudoti?

Naudoti tik katėms. Rekomenduojama preparatą duoti gyvūnams valgio metu arba po valgio, kad neatsirastų virškinimo trakto sutrikimų. Pradinė dozė: 4-6 savaitės. Sveriantiems iki 4,5 kg – 2 kramtukai per dieną. Po pradinės dozės 1 kramtukas per dieną.

GlycoFlex® kliniškai įrodytas ingredientų efektyvumas
*Washington State University Study: The effects of GlycoFlex® 3 on stable stifle osteoarthritis model in dogs.
*Bjorkman A.H, Tulamo, R., Salonen, H., Raekallio M. (2007). Evaluating Complementary Therapies for Canine Osteoarthritis Part I: Green-lipped Mussel (Perna canaliculus).
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.