Grįžti atgal
10/14/2020

Kaip saugiai pakeisti sausą pašarą katėms?

Katėms

Kaip saugiai pakeisti sausą pašarą katėms?

Mūsų organizmai yra įpratę prie skirtingų dietų, mes daug negalvodami pereiname nuo vieno valgio prie kito. Tačiau nesusimąstome, kad mūsų kačių mityboje būna mažiau įvairovės ir greitas perėjimas nuo vieno pašaro prie kito gali sukelti sutrikimų katės organizmui.

Jei Jūsų katė ilgą laiką valgo tą patį pašarą, jos organizmas yra susibalansavęs su dabartine dieta ir jai prireiks laiko, kol jos organizmas pripras prie naujos dietos. Tad, pereinant prie naujos dietos palaipsniui, mažėja rizika sukelti žarnyno veiklos sutrikimus ir žarnyno ląstelių dirginimą, kuris dažnai atsiranda dėl greito dietos pokyčio.

Svarbiausia taisyklė, norint pakeisti katei pašarą – daryti tai lėtai. Palaipsniui įmaišykite daugiau naujo pašaro į senąjį. Galite laikytis šio septynių dienų perėjimo metodo:

 • 1 ir 2 diena – 75% senojo pašaro + 25% naujojo pašaro
 • 3 ir 4 diena – 50% senojo pašaro  + 50% naujojo pašaro
 • 5 ir 6 dienos – 25% senojo pašaro  + 75% naujojo pašaro
 • 7 diena – 100% naujas pašaras.

Patartina laikytis įprasto katės šėrimo režimo, kad katė patirtų kuo mažiau streso. Laikykitės jau įprasto valgymo laiko ir valgymo vietos, kad būtų kuo mažiau pokyčių ir kad katė jaustųsi patogiai, pereidama prie naujos dietos.

Kuo galėtume padėti, kad katė greičiau apsiprastų prie naujojo pašaro?

Daugeliui kačių pakanka laipsniško perėjimo prie naujojo pašaro, tačiau kai kurioms katėms yra reikalingi papildai. Papildomai duodami papildai pereinamuoju laikotarpiu sustiprina žarnyno veiklą ir skatina virškinimą. Tokia pagalba papildais bus naudinga beveik kiekvienai katei.

Pagalba gerosiomis bakterijomis (jei įmanoma, likus kelioms dienoms iki pereinamojo laikotarpio pradžios). Gerosios bakterijos – žarnyno veiklai sustiprinti.

Ką galime pasiūlyti mes:  Pharmacross EnteroIMMUNE papildus

 • EnteroIMMUNE ™ yra skirtas – mitybos atstatymui, sveikimui šunims ir katėms
 • EnteroIMMUNE ™- išskirtinis ir vienetinis papildas – skirtas šunims ir katėms – palaikyti jų virškinimo trakto buklę sveiką ir stabilią, tai puikus produktas, norint atstatyti žarnyno mikroflorą po ligų
 • Šis produktas gali padėti palaikyti maisto medžiagų atstatymą žarnyne ir gali būti naudojamas po gydymo medikamentais

Pagalba virškinimo fermentais. Virškinimo fermentų papildai padeda organizmui virškinti maistą ir yra ypač naudingi mažinant kasos darbo krūvį.

Ką galime pasiūlyti mes: Panzym virškinimo fermentus

 • Fermentinis papildas šunims ir katėms
 • Panzym papildo gyvūnų maistą fermentais
 • Skubus kasos ir virškinimo sistemos palaikymas
 • Gali padėti virškinti baltymus, angliavandenius ir lipidus
 • Gali pagerinti būtinų medžiagų absorbciją, subalansuoti žarnyno florą, sumažinti dujų kaupimąsi, palengvinti virškinamumą

Nepamirškite būti kantrūs. Išrankių, vyresnių ar kačių, kurios turi sveikatos sutrikimų, perėjimo laikas gali trukti 10 dienų arba šiek tiek ilgiau.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.