Grįžti atgal
11/03/2018

MARP holistinis pašaras šunims

Tinklaraštis
šunims marp pašaras

Holistinis gyvūnų maistas yra visapusiškai harmoningas produktas, kurio visi ingredientai yra naudingi ir reikalingi jūsų gyvūno organizmui, holistiniame maiste nerasite šalutinių „masei užpildyti“ skirtų ingredientų.

Pagal skirstymą į klases – holistiniame sause pašare mėsos / baltymų kiekis turėtų būti didžiausias 50 – 80%, o įsisavinimas geriausias 90 – 100%. Holistiniame maiste visos sudedamosios dalys turi būti nurodomos nuosekliai ir negali būti jokių nuslėptų ingredientų. Aukščiausios kokybės ingredientai (kokybė tokia pat kaip ir žmogui), nenaudojami pigūs mėsos šaltiniai (miltai, ekstraktai, šalutiniai gamybos produktai), jokių kvapų stipriklių, dažų bei konservantų. Holistiniame gyvūnų maiste nebus grūdų, o mineralų ir vitaminų kiekiui užtikrinti sudėtyje galima rasti įvairias žoleles iš gamtos.

Marp naminių gyvūnėlių maisto kūrimo idėja atsirado dėl ilgametės darbo patirties su naminių gyvūnėlių maistu ir gyvūnų mityba. Pagrindinis tikslas buvo ir yra tiekti tokį naminių gyvūnėlių maistą, kuris suteiktų maksimalų praktiškumą. Marp šunų ir kačių ėdalas gaminamas be grūdų ir jo sudėtyje yra daug mėsos iš kurios jūsų augintinis gauna jam taip reikalingus baltymus. Laikantis holistinių tradicijų visi ingredientai naudojami naminių gyvūnėlių ėdale, turi būti sveiki ir naudingi, todėl šio pašaro sudėtyje galima rasti platų žolelių asortimentą, kuris yra svarbus visam šuns organizmui.

Mūsų tiekiamas Marp šunų bei kačių maistas yra skirstomas į dvi pagrindines produktų linijas: holistinis pašaras, aukščiausios kokybės natūralus pašaras ir Marp Variety linija su ryžiais.

MARP THINK HOLISTIC

Šis šunų ir kačių ėdalas gaminamas be grūdų ir jo sudėtyje yra daug mėsos iš kurios jūsų augintinis gauna jam taip reikalingus baltymus.

Laikantis holistinių tradicijų visi ingredientai naudojami naminių gyvūnėlių ėdale, turi būti sveiki ir naudingi, todėl šio pašaro sudėtyje galima rasti platų žolelių asortimentą, kuris yra svarbus visam šuns organizmui. Kitaip tariant, tinkami ingredientai yra būtini, norint ateityje išvengti sveikatos problemų – prevencija yra svarbiau nei priežiūra.

Kalbant apie šį holistinį mitybos aspektą, svarbu tai, jog visos sudėties formulės iš tikrųjų būtų tradicinės ir naminių gyvūnėlių ėdalo ingredientai būtų panašūs į dietą, kurią šunys rinktųsi gyvendami natūralioje aplinkoje. Mūsų holistinis asortimentas turi vidutiniškai 80% baltymų iš gyvūnų šaltinių.

Tai yra jūsų šuns idealaus raumeningumo pagrindas.

✓ Aukščiausios kokybės ingredientai (kokybė tokia pat kaip ir žmogui)

✓ Didelis kiekis mėsos ir be grūdų

✓ Tradicinė holistinė formulė – turtinga žolelėmis

✓ Veislei būdingos formulės, tinkamos alergiškiems šunims

✓ Gerina odos ir kailio būklę

✓ Pašaras skanus ir lengvai virškinamas

✓ Jokių cheminių konservantų, kvapiųjų medžiagų, kukurūzų, kviečių ar kitų netinkamų ar pavojingų ingredientų

MARP THINK NATURAL

Kuriant natūralų pašarą šunims yra svarbūs du pagrindiniai prioritetai. Pirma, naudoti tik aukščiausios kokybės ingridentus, antra, užtikrinti, kad sudėties formulės būtų praktiškos naudojant ribotą kiekį ingredientų. Vienas baltymų šaltinis, vienas angliavandenių šaltinis.

Esame įsitikinę, kad mažiau ingredientų – teisingesnė mityba. Mūsų pašarai idealiai tinka sveikiems šunims, šunims, turintiems alergijų bei šunims su jautriu virškinimo traktu.

Marp natūralus pašaras palengvina šuns virškinimą, palaiko sveiką odą bei kailį, puikus šuns raumenims.

Vienintelis praktiškas naminių gyvūnėlių ėdalas yra tas, kurį šunys valgo ir mėgaujasi juo.

✓ Aukščiausios kokybės ingredientai

✓ Idealus šunims su jautriu virškinimo traktu

✓ Skanus ir lengvai virškinamas

✓ Palaiko sveiką odą bei kailį, puikus šuns raumenims

✓ Vienas baltymų šaltinis

✓ Nėra pigių ingridientų, kaip kviečiai, sojos ar kukurūzai

✓ Jokių cheminių konservantų, kvapiųjų medžiagų, kukurūzų, kviečių ar kitų netinkamų ar pavojingų ingredientų

MARP THINK VARIETY 

Auginame savo patirtį ir tobuliname MARP pašarų formules, kad kiekvienas augintinis galėtų atrasti sau tinkamiausią formulę ir augti sveikas. Ši naujausia MARP formulė yra sukurta su daug šviežios mėsos ir be glitimo. Variety sausas maistas šunims yra su ryžiais, papildoma pagalba sąnariams ir virškinimui.

✓ Didelis šviežios mėsos kiekis

✓ Be glitimo

✓ Nėra pridėta vištienos ar vištienos riebalų

✓ Nėra jokių dirbtinių konservantų

✓ Sudėtyje yra natūralių antioksidantų

✓ Pagalba virškinimui – MOS mananooligosacharidai, FOS frukto-oligo-sacharidai ir alaus mielės – padeda virškinimui

✓ Sąnarių ir kaulų palaikymui – su gliukozaminu ir chondroitinu

✓ Odos ir kailio palaikymui – linų sėmenų ir lašišos aliejus, kuriame yra daug Omega3 riebalų rūgščių

✓ JUKA yucca Schidigera – padeda sumažinti išmatų kvapą

UAB Vetslėnis oficialus MARP atstovas Lietuvoje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.