Grįžti atgal
05/08/2024

OXBOW produktai mūsų mažiausiems

Graužikams

Apie OXBOW

Žinome, kad nors ir maži, tačiau labai mylimi yra mažiausieji namų augintiniai! Todėl ieškome ir siūlome tokius produktus, kurie būtų kokybiški ir naudingi jūsų brangiausiems bičiuliams. Norime pristatyti OXBOW produktų liniją, kuri yra skirta smulkiausiems gyvūnėliams.

OXBOW tai aukštos kokybės prekės graužikams iš JAV. OXBOW asortimente jau daugiau nei 25 metus galima rasti kokybiškus pašarus, papildus, šieną ir skanėstus smulkiems gyvūnėliams. Produktai yra kuriami kartu su smulkių gyvūnėlių ekspertais bei veterinarais. Visiems OXBOW produktams yra naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai iš specialių ūkių, kuriuose žaliavos yra kruopščiai atrenkamos, rūšiuojamos ir pakuojamos rankomis. OXBOW produktai yra subalansuoti ir tinkami įvairiausiems graužikams: šinšiloms, triušiams, jūrų kiaulytėms, žiukėnams, smiltpelėms ir kitiems.

OXBOW pašaras graužikams

OXBOW į jūsų mažojo augintinio pašarą žiūri su tokia pačia meile kaip ir jūs patys. Taip yra todėl, kad OXBOW supranta, kaip svarbu užtikrinti tinkamą kasdieninį vitaminų, mineralų ir kitų būtinų maistinių medžiagų balansą. Visi smulkių gyvūnėlių pašarai yra gaminami vadovaujantis veterinarijos gydytojų ir mitybos specialistų tyrimais bei patarimais, siekiant užtikrinti, kad kiekviename recepte būtų viskas, ko reikia jūsų augintiniui, ir nieko, ko jam nereikia. Išbandykite įvairių rūšių ir konkrečiam gyvenimo laikotarpiui skirtų OXBOW produktų, kad surastumėte tinkamą formulę savo augintiniui.

OXBOW Pašaras graužikams

OXBOW šienas graužikams

Jūsų mylimam žolėdžiui kasdien reikia daug šviežio ir kokybiško šieno, kad jis būtų laimingas ir sveikas! Tiesą sakant, 70% jūsų augintinio raciono turėtų sudaryti šviežias, natūralus šienas. Taip yra todėl, kad žolės šienas, pavyzdžiui, motiejukai, avižos ar liucerna, suteikia ląstelienos, kuri yra labai svarbi kasdieniniam triušių, jūrų kiaulyčių, šinšilų ir kitų smulkių žolėdžių gyvūnų virškinimo sistemai ir dantų sveikatai palaikyti. Išbandykite OXBOW žolių šieno įvairovę, kad rastumėte geriausią variantą, atitinkantį jūsų augintinio poreikius. Visada patariame maišyti ir suderinti skirtingų skonių šieną, kad augintinis gautų daugiau įvairių medžiagų.

OXBOW papildai graužikams

Kiekvienas augintinis yra unikalus ir kai kuriems gyvūnėliams reikia šiek tiek papildomo pastiprinimo, kad jie jaustųsi gerai. Štai kodėl OXBOW Natural Science papildai yra sudaryti iš aukščiausios kokybės ingredientų ir daug ląstelienos turinčio šieno, kad augintiniai atlaikytų dažniausiai pasitaikančias sveikatos problemas. OXBOW Natural Science gali padėti palaikyti sveiką virškinimo sistemą, sąnarių mobilumą ir šlapimo takų sveikatą. Jei jūsų mažajam augintiniui reikia sustiprinti organizmą, rekomenduojame daugiau pasidomėti apie Natural Science papildus, kurie sukurti specialiai mūsų smulkiausiems augintiniams.

OXBOW taip pat kuria stiprius ir savo rinkoje pirmaujančius Critical Care papildus, specialiai sukurtus naminiams gyvūnėliams, sveikstantiems po ligų ar traumų. Šios išskirtinės formulės, skirtos organizmo atstatymui, buvo sukurtos, padedant geriausiems egzotinių gyvūnėlių veterinarijos gydytojams ir mitybos specialistams. OXBOW Crticial Care yra puikus pasirinkimas, norints sustiprinti savo augintinį, kai organizmas yra nusilpęs.

Oxbow Natural Science

OXBOW skanėstai graužikams

Laikas, skirtas valgyti yra, ko gero, svarbiausias laikas visų rūšių gyvūnams, o sveiki ir naudingi skanėstai yra puikus būdas jums užmegzti ryšį su savo augintiniu! Kad skanėstai būtų maistingi, OXBOW Simple Rewards yra gaminami iš sveikų ir visiškai natūralių ingredientų, įskaitant liofilizuotus vaisius, žoleles, daržoves ir šieną. Išbandykite OXBOW skanėstus graužikams, kad rastumėte savo augintinio mėgstamiausius.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.