Grįžti atgal
07/01/2021

Rudadumblių (Kelp) nauda šunims ir katėms

Katėms

Kas yra rudadumbliai? (Kelp)

Kelp yra rudadumbliai – rudųjų jūros dumblių arba jūros daržovių rūšis, kuri auga pakrantėse, maistingame vandenyje. Rudadumbliuose yra daugybė maistinių medžiagų, todėl jie gali būti labai naudingi šunims ir katėms.

Rudadumbliai absorbuoja maistines medžiagas tiesiai iš vandenyno ir yra turtingi daugeliu vitaminų, mineralų, amino rūgščių, mikroelementų ir antioksidantų. Sausumos augalai naudoja šaknis mineralams absorbuoti, o jūros daržovės, pavyzdžiui, rudadumbliai, mineralus absorbuoja tiesiogiai per augalo audinius.

Rudadumbliai yra natūralus jodo šaltinis, kuris yra būtinas sveikai skydliaukės veiklai palaikyti. Taip pat yra įvairių vitaminų ir mineralų, įskaitant geležį, magnį, vitaminą K, vitaminą A, folatą, pantoteno rūgštį ir kalcį.

Rudadumblių nauda šunims ir katėms

Rudadumbliuose natūraliai yra įvairių būtinų vitaminų, mineralų ir mikroelementų, kurie teikia daug naudos šunims ir katėms. Tai gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, palaikyti skydliaukės hormonų gamybą, palaikyti sveiką odą, kailį ir daug daugiau!

Palaiko imuninę sistemą. Rudadumbliuose yra daugiau kaip 60 imunitetą stiprinančių vitaminų, mineralų ir mikroelementų, taip pat 21 amino rūgštis, padedanti palaikyti sveiką šunų ir kačių imuninę sistemą.

Palaiko liaukų sistemą. Kelp natūraliai turi daug jodo, kuris padeda reguliuoti liaukų, ypač skydliaukės, veiklą. Tai padeda augintiniams išlaikyti sveiką svorį ir skatina sveiką medžiagų apykaitą.

Palaiko dantų sveikatą. Nustatyta, kad rudadumblių papildai padeda sumažinti dantų apnašas ir dantų akmenis. Tyrimai parodė, kad rudadumbliuose yra naudingų bakterijų Bacillus licheniformis, jos išskiria unikalų fermentą, kuris stimuliuoja dantų apnašų skaidymąsi ir dantų akmenų kaupimąsi. O tai gali padėti ir esant blogam burnos kvapui!

Sveikai odai ir kailiui. Rudadumbliuose yra Omega 3 riebalų rūgščių ir antioksidantų, kurie palaiko sveiką šunų ir kačių odą bei kailį. Be to, gali padėti subalansuoti sausą šunų ir kačių odą, esant odos alergijoms, niežuliui ar uždegimams.

Audinių atstatymui. Vidutiniškai jūros dumbliuose yra 25% baltymų ir tai yra natūralus aminorūgščių šaltinis, o tai reiškia, kad jie gali padėti palaikyti audinių atstatymą organizme. Baltymai yra svarbus raumenų, kaulų ir kremzlių statybinis elementas.

Kraujotakai palaikyti. Kadangi Kelp yra geležies, rudadumbliai gali sustiprinti jūsų šuns ar katės kraują ir palaikyti sveiką kraujotaką.

Skatina žarnyno sveikatą. Rudadumbliai yra puikus skaidulų šaltinis, todėl gali padėti palaikyti virškinimą ir skatinti žarnyno sveikatą.

Turi priešuždegiminių savybių. Didelis skaidulų kiekis rudadumbliuose turi stiprų priešuždegiminį poveikį, taip pat priešnavikines ir priešreumatines savybes.

Palaiko energiją. Kadangi jame yra daug maistinių medžiagų, rudadumbliai gali padėti palaikyti energiją. Didelis jodo kiekis palaiko skydliaukės hormonų gamybą, o šie hormonai padeda organizmui gaminti energiją.

Padeda atbaidyti blusas. Yra duomenų, kad rudadumbliai gali padėti atbaidyti blusas šunims ir katėms. Natūralus blusų repelentas – rudadumbliai gali būti puikus priedas prie jūsų šuns ar katės blusų kontrolės plano.

Kaip pridėti rudadumblių į savo augintinio dietą?

Keletas paprastų skirtingų būdų, kuriais galite pridėti rudadumblių savo šuns ar katės dietoje. Tiesiog, atkreipkite dėmesį, kad kai kuriuose naminių gyvūnėlių ėdaluose ir skanėstuose gali būti rudadumblių arba galite pasidomėti rudadumblių papildais, specialiai skirtais šunims ir katėms.

Renkantis rudadumblių papildą šuniui ar katei, svarbu pasirinkti aukštos kokybės produktą, kuris buvo nuimtas ir pagamintas saugiai. Visada geriausia pasikonsultuoti su veterinaru, kad jūsų šuo ar katė gautų naudos iš naujo papildo.

Thomas Pet Sea Kelp

Sea Kelp yra rudadumblių papildas, kuriame gausu mineralinių medžiagų ir fitonutrientų, kad palaikytų sveiką šunų ir kačių imuninę sistemą, širdies bei kraujagyslių veiklą. Šis organinis rudadumblių papildas turi unikalų maistinių skaidulų profilį, kuris veikia kaip prebiotikas ir pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Gali palaikyti virškinamąjį traktą ir virškinimą, padėti palaikyti imuninę sveikatą, palaikyti sveiką širdį, pagerinti odos ir kailio būklę.

Švarus ir grynas Norvegijos rudadumblis šunims ir katėms

Sea Kelp yra Ascophyllum nodosum – jūros dumbliai, paprastai vadinami Norvegijos rudadumbliais. Rudieji dumbliai, augantys palei Šiaurės Atlanto krantą Kanadoje ir Europoje.

Thomas Labs supranta aukštos kokybės rudadumblių svarbą šunims ir katėms. Štai kodėl Sea Kelp yra švarūs ir gryni jūros dumbliai, surinkti prie šaltos, švarios Naujosios Škotijos pakrantės, Kanadoje. Jie apdorojami pagal griežtus kokybės kontrolės standartus, kad būtų išsaugota maksimali gyvų jūros dumblių nauda.

  • Sea Kelp yra sertifikuotas natūralus kelpas (rudadumblis), turintis daug maistinių elementų, įskaitant makroelementus ir mikroelementus, palaikančius šunų ir kačių imuninę sistemą
  • Rudadumbliai (Ascophyllum nodosum) yra natūralus svarbiausių mineralų šaltinis, tokių kaip jodo, kalcio, fosforo, magnio, kalio, geležies, vitaminų B, C ir amino rūgščių.
  • Rudadumbliai turi unikalių antioksidacinių savybių ir palaiko skydliaukės funkciją, plaukų pigmentaciją, sveikus dantis ir dantenas.
  • Natūralus, nerafinuotas, gerai virškinamas papildas
  • Rudadumblius rekomenduojama naudoti siekiant pagerinti bendrą savijautą, išvaizdą ir plaukų kokybę.
  • Jie taip pat padeda sumažinti dantų apnašas, dantų akmenis ir padeda kontroliuoti blogą kvapą.
  • Gali padėti suteikti pigmentą, nes rudadumblių sudėtyje yra visi organizmui reikalingi mineralai ir mikroelementai, įskaitant jodą ir geležį, dėl kurių stokos organizme ir pasireiškia pigmentacijos trūkumas
  • Vitaminų ir mineralų parama šunims ir katėms
  • Palaiko imuninę sistemą
  • Palaiko fizinę ir protinę gyvūnų gerovę

Labai daug nuostabios rudadumblių naudos šunims ir katėms. Tai gali padėti pagerinti bendrą jūsų augintinio sveikatą ir užtikrinti subalansuotą mitybą. Apsvarstykite, ar nereikėtų į savo augintinio racioną įtraukti rudadumblių, nes jie tikrai turi daug privalumų!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.