Grįžti atgal
05/07/2020

Šlubavimas: ką su tuo turėtų daryti neurologas? – seminaras

Tinklaraštis
Šlubavimas: ką su tuo turėtų daryti neurologas

Šunų ir kačių šlubavimas dažniausiai yra klinikinis požymis, reikalaujantis ortopedinio tyrimo, tačiau neretai priežastis gali būti ir neurologinė. Pažeisti raumenys ir/ar nervai gali sukelti skausmą taip keldami neurologinį šlubavimą.

Daug diskutuojama ar raumenų audinio problemas turėtų spręsti ortopedas, chirurgas ar neurologas. Neurologinis šlubavimas gali būti labai varginantis ir keliantis daug abejonių, kaip jį teisingai suvaldyti.

Jei esate susidūrę su šiomis problemomis ir norite sužinoti daugiau prisijunkite prie antrojo NEMOKAMO internetinio seminaro su

Dr. Floriana Gernone

(DVM, PhD, Dipl ECVN)

Šlubavimas: ką su tuo turėtų daryti neurologas?

Kada: Gegužės 14 d. 14 val.

Šio seminaro tikslas yra pateikti klinikinius „įrankius“ ir metodus, kurie padėtų atskirti neurologinį šlubavimą nuo ortopedinio. Veterinarijos gydytoja Floriana Gernone aptars kaip atskirti neurologinį šlubavimą, kaip planuoti darbą teisingai ir kaip jį geriausiai gydyti.

Norėdami registruotis DABAR, spustelėkite žemiau esančią nuorodą:

Registruotas LSGVGA: (1 ak. val.)

Kalba: anglų k.

Organizatoriai: Pharmacross ir Vet Slėnis.

Jeigu turite klausimų rašykite mums arba skambinkite +370 640 30111.

Apie lektorę;

Dr. Floriana Gernone

DVM, PhD, Dipl ECVN

 2000 m. Floriana Gernone baigė veterinarinę mediciną Bario universitete. Nuo 2004 m. Italijoje, Baryje ji dirbo veterinarijos gydytoja privačioje veterinarijos klinikoje. Tais pačiais metais ji pradėjo ir baigė neurologijos rezidentūrą veterinarinės medicinos fakultete, Bolonijoje. 2009 m. ji įgijo mokslų daktarės laipsnį: „Veterinarinė klinika ir skubi terapija“ Alma Mater Studiorum universitete, Bolonijoje. 2012 m. ji tapo diplomate ECVN (Europos Veterinarinės Neurologijos Koledžas). Šiuo metu ji yra atsakinga už neurologinių pacientų nukreipimą veterinarinėje ligoninėje Pingry, Baryje. Nuo 2017 m. Dr. Floriana konsultuoja neurologijos klausimais – MyLav (Lavallonea) laboratorijoje. Ji yra viena iš pagrindinių SINVet narių. Dr. Floriana Gernone yra daugelio tarptautinių mokslinių straipsnių autorė bei puiki oratorė ne tik nacionaliniu mastu, bet ir tarptautiniu. Skaitė pranešimus tokiose konferencijose: SCIVAC, SINVet, AIVPA, Performat ir Formev kursuose.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.