Grįžti atgal
11/16/2023

Doxneo pašarai šunims

Šunims

„Doxneo“ yra “Marp” kūrėjų jaunesnysis brolis.

Doxneo pašarų koncepciją sukūrėme atsižvelgdami į klientų reikalavimus begrūdžiams pašarams, kurie būtų funkcionalūs ir už tokią pačią kainą, kaip ir įprasti grūdiniai pašarai.

Mūsų tikslas buvo sukurti naminių gyvūnėlių ėdalą, kurio sudėtis būtų aukščiausios kokybės ir būtų sudaryta tik iš kokybiškų ingriedientų. Kurdami naminių gyvūnėlių ėdalą nuoširdžiai atsižvelgiame į kiekvieną sudėties ingredientą. Sudedamosios dalys daugiausia gaunamos iš vietinių ūkininkų ir gamintojų. Pagrindas – šviežia ir džiovinta mėsa, kokybiški riebalai, daržovės ir ankštiniai augalai. Doxneo pašaras neturi dirbtinių konservantų ar priedų.

Mums labai malonu matyti, kaip gyvena Jūsų augintiniai su mūsų kuriamu pašaru. Niekada nesukurtume produkto, kurio negalėtume duoti savo šunims – tai yra mūsų kelias į kokybę.

2018 ir 2019 metais pristatėme Doxneo pašarų liniją – Doxneo Fresh, kurioje yra šviežios ir džiovintos mėsos derinys.” – pabrėžia gamintojas.

Doxneo pašarų sudėtis

Doxneo pašarų sudėtis gana paprasta – kiekviename pašare yra vienas gyvulinės kilmės baltymų šaltinis – antiena, ėriena arba kalakutiena. Lašišų aliejus ir augaliniai riebalai yra pašaro riebalų šaltinis. Dėl to pašare galime rasti puikų Omega-3 ir 6 nesočiųjų riebalų rūgščių santykį.

Doxneo pašaruose pagrindinis angliavandenių šaltinis yra bulvės, apdorotos ekstruzijos būdu, ko pasekoje yra lengvai virškinamos. Pašarai yra praturtinti nemaža porcija žolelių, kurios padeda stiprinti imuninę sistemą ir gerina viso šuns organizmo veiklą.

Savaime suprantama, kad pašarai konservuojami tik stipriu natūraliu tokoferolių ir citrinos rūgšties mišiniu. Dėl paprastos ir subalansuotos sudėties Doxneo pašaras yra tikrai funkcionalus. Ar pašaras tikrai tinkamas Jūsų šuniui, galite atpažinti pagal tris veiksnius – ėdamumą, kailio kokybę ir gyvybingumą.

Ingredientai

Aukščiausios kokybės gyvūnų maistas turi būti gaminamas iš aukščiausios kokybės ingredientų. Kviečiame susipažinti su Doxneo pašaro ingredientais.

Šviežia mėsa. Šviežia mėsa ir subproduktai suteikia granulėms baltymų, riebalų ir, visų pirma, puikaus skonio! Dėl sulčių iš mėsos sausas maistas įgauna tikrai gardų skonį. Šviežioje mėsoje ir subproduktuose yra daug mineralų, pavyzdžiui, cinko, geležies, vario, magnio, seleno ir vitaminų, svarbiausia, B grupės. Šviežioje mėsoje yra aminorūgščių, kurios yra reikalingos audinių augimui ir atsinaujinimui.

Džiovinta mėsa. Džiovinta mėsa naminių gyvūnėlių pašarui suteikia tokias pačias maistines medžiagas kaip ir šviežia mėsa, tačiau, kaip rodo pavadinimas, džiovintoje mėsoje nėra vandens. Todėl jame yra didelė baltymų koncentracija. Džiovintą mėsą naudoti būtina, kad naminių gyvūnėlių ėdalas turėtų pakankamai gyvulinių baltymų. Kartu su šviežia mėsa tai yra geriausias būdas gaminti labai skanų ėdalą, kuriame vyrauja gyvuliniai baltymai.

Lašišų aliejus. Aliejai ir riebalai yra gausiausias energijos šaltinis, jie yra ląstelių statybinė medžiaga. Apsaugo organizmą nuo šalčio, padeda pasisavinti vitaminus, taip pat prisideda prie kai kurių hormonų susidarymo. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, jie turi labai didelę įtaką šuns kailio kokybei. Lašišų aliejus yra turtingas nepakeičiamųjų Omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, kurios vaidina svarbų vaidmenį daugelyje šunų organizme vykstančių procesų.

Vištienos riebalai. Vištienos riebalai yra puikus Omega-6 nepakeičiamųjų riebalų rūgščių šaltinis. Visi gyvuliniai riebalai yra labai skanūs ir lengvai virškinami šunims. Todėl jie turėtų būti šunų maisto pagrindas.

Kiaulienos riebalai. Kiaulienos riebalai yra energijos šaltinis, juose yra sočiųjų ir nesočiųjų riebalų rūgščių. Kiaulienos riebalai suteikia naminių gyvūnėlių pašarui ryškų skonį.

Saldžiosios bulvės. Jos gali būti vadinamos bulvėmis, bet tai nėra bulvės. Saldžiosios bulvės yra žinomos kaip viena sveikiausių daržovių pasaulyje, todėl laikomos supermaistu. Vienas iš geriausių sudėtinių angliavandenių šaltinių ir turi žemą glikemijos indeksą. Gausu vitaminų ir mineralų, todėl jas labai lengva virškinti.

Bulvės. Bulvių dėka galime sukurti naminių gyvūnėlių ėdalą, kuriame nėra jokių grūdų. Kai kas mano, kad bulvės šunims netinka, tačiau jei bulvė yra apdorojama – ekstruzijos būdu – ją labai lengva virškinti. Palyginti su grūdais, bulvės turi esminę naudą, kad jose nėra glitimo ir yra daug naudingų mineralų.

Žirniai. Žirniai turi daug vertingų medžiagų, tokių kaip baltymai, riebalai ir sacharidai. Jie yra turtingas kalio, vitamino B, geležies, vitamino K1 ir folio rūgšties šaltinis. Tai sudėtiniai angliavandeniai, iš kurių palaipsniui išsiskiria energija. Žirniuose nėra glitimo.

Erškėtuogė. Erškėtuoges ir jų gydomąjį poveikį žinojo mūsų protėviai. Šiuose uoguose gausu vitamino C, vitaminų B, vitamino K, karotino, fosforo, kalcio, kalio, magnio ir kitų medžiagų. Tai yra vienas iš geriausių būdų įgyti natūralų imunitetą.

ALFALFA. Liucerna vadinama visų vaistų motina. Tai gausus mineralų, tokių kaip kalcis, magnis, manganas, cinkas, geležis, fosforas, kalis ir kt., bei vitaminų – A, B2, B12, C, E ir K šaltinis. Liucerna mažina padidėjusį organizmo rūgštingumą, turi priešuždegiminį poveikį, stiprina imunitetą, darbingumą, palankiai veikia virškinimo mikrofloros sudėtį, malšina sąnarių skausmus ir dar daugiau…

Sėmenys. Šiandien linų sėmenys yra laikomos supermaistu. Sėmenys yra stiprus Omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, kurios padeda pagerinti odos ir kailio buklę. Linų sėmenyse yra B ir E grupės vitaminų, taip pat daugybė mineralų, tokių kaip kalcis, magnis, geležis, manganas, fosforas, kalis, selenas ir cinkas.

Morka. Nors tai, rodos, paprasta daržovė, tačiau morkose yra svarbaus natūralaus antioksidanto beta karotino. Morkose taip pat yra vitaminų B, C, D, E ir K, mineralų natrio, kalcio, magnio, fosforo, vario, geležies ir mangano. Morkos mažina cholesterolio kiekį, padeda virškinti ir optimizuoja svorį.

Špinatai. Dar viena mums gerai pažįstama daržovė, kuri yra laikoma supermaistu. Špinatuose yra tirpių ir netirpių skaidulų. Špinatuose yra nemažas kalio, magnio, kalcio, natrio ir boro kiekis. Vitaminų E, K ir C. Pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, reguliuoja kraujospūdį.

Mėlynės. Kitas supermaistas, kurį naudojame Doxneo pašaruose tai yra mėlynės. Mėlynės yra vienas iš didžiausių ir natūraliausių antioksidantų šaltinių. Be to, mėlynėse yra vitamino C, vitamino B ir įvairių mineralų – magnio, kalio, mangano, geležies, vario ar cinko. Mėlynės gerina imunitetą ir padeda kovoti su infekcijomis.

Gamintojas: Pučálka s.r.o., Čekija

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Rekomenduojame

Jūsų prekė sėkmingai pridėta į jūsų krepšelį. Dabar galite eiti į krepšelį arba tęsti apsipirkimą.